Репяхова опинилась в одному залі з Віктором Ющенком: як перетнулися шляхи дружини Павліка та екс-президента

Молода дружина знаменитого українського виконавця Віктора Павліка Катерина Репяхова засвітилася на заході, який був присвячений 45-річчу творчості Оксани Білозір.

Відомо, що Віктор Павлік доволі добре знайомий з артисткою, а тому зовсім не дивно, що він був присутнім на цьому великому заході. Тим паче, що насправді там зібрався увесь бомонд.

Катерина Репяхова засвітилась на одному заході з Віктором Ющенком

Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова продемонструвала приголомшливі зміни
Катерина Репяхова засвітилась на одному заході з Віктором Ющенком

Велике що отримало назву “Народжена Україною” звучали улюблені хіти та нові пісні співачки. У концерті взяли участь відомі гості. Білозір зі сцени вітали Павло Зібров, Анатолій Говорадло, Віктор Винник. Артистка також виконала дуетну пісню з Віктором Павліком.

На сцену пані Оксана вийшла у розкішні сукні, яка підкреслила не тільки її торжестваний настрій, але й витончену фігуру. Зважаючи на нещодавню новину про її розлучення з Романом Недзельським, Оксана дійсно виглядає просто фантастично.

Цікаво, що серед гостей також були помічені і політики. Наприклад, був присутнім Віктор Ющенко. Зірки ж в свою чергу прийшли разом з сім’ями, тому на Віктора Павліка у залі милувалася його дружина Катерина.

Нагадуємо, що Репяхова стала четвертою дружиною Віктора Франковича. Досить довгий час вона працювала концертним директором у Дмитра Карпачова, а потім у артиста. Подейкували, що дівчина стала коханкою співака, але обидва це заперечували. Пізніше вони почали жити разом, а Павлік тим часом пояснював, що не наважується на офіційне розлучення з дружиною Ларисою через хворобу свого сина.

Зараз сім’я проживає в квартирі в Києві, а також виховує спільного спадкоємця Михайла, який народився через рік після смерті Павла. Катерина також активно веде особистий блог на платформі Instagram, який приносить їй шалені доходи. Завдяки цьому ж блогу фанати Віктора Франковича мають можливість спостерігати за його життям.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.