Фіналіст “Холостячки” Дмитро Шевченко дав останній шанс Златі Огнєвіч все змінити: “Пробачив би все”

Якби Злата Огневич знала, як складуться її стосунки з її обранцем із шоу "Холостячка" Андрієм Завгороднім, то, напевно, обрала б іншого фіналіста Дмитра Шевченка.

У фіналі шоу “Холостячка” співачка Злата Огневич розривалася між двома гідними претендентами – підприємцем з Києва Андрієм Завгороднім та власником клінінгової та будівельної компанії зі Львова Дмитром Шевченком. Тоді своє заповітне “так” артистка сказала Андрію, а Дмитро пішов із проекту із розбитим серцем.

Дмитро Шевченко дав останній шанс Златі Огнєвіч
Дмитро Шевченко дав останній шанс Златі Огнєвіч

Проте, щастя Злати тривало не довго, вже через півтора місяця пара розлучилася, а вже через деякий час стало відомо, що співачка підтримує зв’язок не лише з колишніми учасниками шоу – Максом Тарапатою та Андрієм Хветкевичем, а й із фіналістом “Холостячки” Дмитром Шевченко.

Деякі глядачі навіть припустили, що в пари знову виникли романтичні стосунки. Якогось моменту бізнесмен навіть заінтригував публікацією у своїх соціальних мережах, де згадав можливий зв’язок із Златою. Також Дмитро неодноразово заявляв, що готовий до сім’ї та дітей. У нього навіть готове ім’я майбутнього сина.

Дмитро Шевченко дав останній шанс Златі Огнєвіч
Дмитро Шевченко дав останній шанс Златі Огнєвіч

А напередодні фіналіст “Холостячки” Дмитро Шевченко, який за цей час ще став фітнес-тренером и разроботав власну программу “Психологія тіла”, відповів ще на кілька особистих питань. Так, підписники поцікавилися, щоб Шевченко николи би не пробачив у відносинах, на що бізнесмен відповів:

“Скоріше за все пробачив би все! Але питання в іншому. Бути чи не бути з цією людиною”, – а потім додав – “Ненавиджу брехню, коли щось недомовляють і коли намагаються щось приховати”.

Дмитро Шевченко дав останній шанс Златі Огнєвіч
Дмитро Шевченко дав останній шанс Златі Огнєвіч

Зважаючи на все, Дмитро дуже хоче чесних і довірчих відносин, коли партнери нічого один про одного не приховують і всі обговорюють між собою. Все інше не важливо. Може, у Злати є ще шанс? Як ви вважаєте?

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.