Дружина Романа Сасанчина вперше розповіла про невдалу другу вагітність: “Я вже пережила і відпустила”

Знаменита українська блогерка та дружина переможця "Голосу країни" Романа Сасанчина Іванна розповіла про горе, яке сталося в її сім'ї. Що відбувається?

З майбутньою дружиною Романа Сасанчина Іванною публіка познайомилася 4 роки тому. Тоді стало відомо, що дівчина завагітніла. Пара почала жити разом, але не поспішала одружуватися. Заяву на реєстрацію шлюбу молоді люди вирішили подати, коли Іванна вже була з животом. Однак, їх розписали одразу, чого вони ніяк не очікували.

Їм довелося пройти через непростий період: життя в хостелі, евакуація, тощо. Згодом пара перебралася до квартири в Києві, в яку Роман виграв в шоу та налагодити своє життя. Але днями також стало відомо, що і цей період насправді пройшов не без сліз.

Дружина Романа Сасанчина вперше розповіла про невдалу другу вагітність

Неодноразово Роман та Іванна говорили про те, що їхня спільна дочка Елізабет була запланованою. Молоді люди прийняли рішення, що це батьківство — це якраз для них, адже потім, коли діти виростуть вони хочуть пожити для себе. І Іванна напряму говорила, що хоче другу дитину і дуже любить малечу.

Дружина Романа Сасанчина вперше розповіла про невдалу другу вагітність

Але підписники ніяк не очікували дізнатися, що не так давно блогерка втратила своє маля. Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram знімок УЗД, на якому показала плід.

Виявляється, пара могла стати батьками ще раз, але доля склалася зовсім інакше, і вагітність не закінчилася пологами, а перервалася. Іванна зізналася, що наважилася про це розповісти тільки тому, що вже відчуває готовність поділитися своїм болем з іншими. Роман поки що це ніяк не коментував.

Нагадуємо, що раніше Іванна зізнавалася, ніби не хотіла вести особистий блог в Instagram, але її чоловік наполіг на тому, аби вона спробувала. Врешті-решт, у неї стало добре виходити, на її блог почали підписуватися люди, і зараз Іванна добре заробляє на платформі Instagram.

Роман свою чергу більше фокусується на музиці і намагається побудувати кар’єру в шоу-бізнесі. Втім, поки що суттєвих позитивних змін немає. Тим не менш, фанати впевнені, що на Романа чекає прорив.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.