“Коханець” Полякової поспілкувався з її чоловіком: що сказав Міцкевич бізнесмену Вадиму Буряковському

Екс-учасник "МастерШеф" Владислав Міцкевич дав інтерв'ю, де вперше розповів про розмову з чоловіком Олі Поляковою, з якою, як він заявляв, був бурхливий роман.

Любовний роман Олі Полякової з Владиславом Міцкевичем став за останні кілька тижнів найбільш обговорюваною темою в українському шоу-бізнесі. Все почалося з фотографій, який оприлюднив у своїх нічних “сторизах” екс-учасник “МастерШеф”, на яких були зображені його палкі поцілунки зі співачкою. Вранці Міцкевич видалив публікації та вийшов на зв’язок із поясненнями, проте історія вже мала розвиток.

Оля Полякова з Владом Міцкевичем
Оля Полякова з Владом Міцкевичем

Скандальний блогер Богдан Беспалов, який веде програму, засновану на плітках та таємницях навколо українських знаменитостей, ухопився за тему та почав її розкручувати. Журналіст припустив, що роман Полякової та Міцкевича цілком може бути правдою. Посилаючись на свої джерела, Беспалов розповів, що Оля, нібито, зустрічалася з коханцем у його квартирі.

Влад Міцкевич розповів про розмову з чоловіком Олі Полякової
Влад Міцкевич розповів про розмову з чоловіком Олі Полякової

Пізніше на зв’язок вийшла сама артистка, яка категорично заперечувала. Мало того, у кадрі з’явився її чоловік – бізнесмен Вадим Буряковський, який жартома пригрозив молодому “коханцю” своєї дружини.

А сьогодні Беспалов оприлюднив інтерв’ю з Владом Міцкевичем, де він сам докладно розповідає про резонансні події.

Влад Міцкевич розповів про розмову з чоловіком Олі Полякової
Влад Міцкевич розповів про розмову з чоловіком Олі Полякової

За словами кулінара, він дійсно мав симпатію з Поляковою і вони були близькими друзями. Мало того, Міцкевич був знайомий із родиною артистки – її дочками Машею та Алісою, а також із чоловіком Вадимом.

“Він нормальний мужик … Я впевнений між нами була симпатія”, – зізнається Міцкевич.

Після скандальних публікацій “коханець” Полякової зв’язувався з сім’єю і навіть написав повідомлення чоловікові артистки, де вибачився та пообіцяв більше ніколи “чіпати” його родину.

Оля Полякова з Вадимом Буряковським

“Звичайно, я вибачився, написав Вадику, що вибач, така ситуація склалася, більше ніколи не чіпатиму твою родину і таке інше”, – розповів Беспалову Міцкевич.

Як відреагував Вадим Буряковський, кулінар уточнювати не став. Щодо Олі Полякової, то співачка заблокувала всі контакти з Міцкевичем.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.