Аліна Гросу тільки вийшла заміж, а вже про коханця мріє: молодого і татуйованого, який вміє смачно готувати

Кілька місяців тому мережу заполонили чутки про друге заміжжя української співачки Аліни Гросу. Днями зірка прокоментувала свої взаємини із загадковим обранцем та неочікувано заговорила про коханця.

Відома українська співачка Аліна Гросу активно підтримує зв’язок зі своєю аудиторією завдяки особистому фотоблогу Instagram. Сюди зірка щодня публікує усі актуальні новини, щодо свого особистого життя та анонсує творчі доробки.

Взимку цього року Гросу опублікувала прев’ю нової пісні, прем’єра якої була запланована на березень. Композиція отримала назву “Туман кохання”. Для її промоції виконавиця запропонувала слухачам виклик, який полягав у тому, щоб показати в мережі світлини тих, хто забрав їхнє серце. Сама ж Аліна також долучилась до челленжу та продемонструвала підписникам розкішні знімки, на яких постала в обіймах загадкового обранця. Пара була одягнена у весільні вбрання, а на пальці чоловіка красувалась обручка. Мережу одразу ж заполонили чутки про друге заміжжя 28-річної артистки.

Аліна Гросу неочікувано заговорила про молодого коханця
Аліна Гросу неочікувано заговорила про молодого коханця

Аліна Гросу про стосунки

Днями Аліна Гросу провела інтерактив у своїх соцмережах. Співачка запропонувала підписникам запитати в неї про все, що їх цікавить. Одне з питань стосувалось її коханого, користувач поцікавився, чи живе Гросу разом із чоловіком, чи їхні зустрічі відбуваються на нейтральній території.

На це Аліна відповіла, що не уявляє собі формат стосунків, коли подружжя не живе разом. Тож, за словами Гросу, разом із коханим вони є прихильниками консервативних стосунків.

Гросу про коханця

Наступне питання від підписника було про ставлення Гросу до зради, якщо почуття у шлюбі вже згасають. На це співачка неочікувано заговорила про коханця:

“Ой, ну якщо б мені було років 40-45 і я б мала молодого, татуйованого коханця, який вміє смачно готувати, до того. Ну не знаю, не знаю – занадто велика спокуса”, – жартома відповіла виконавиця.

Аліна Гросу неочікувано заговорила про молодого коханця
Аліна Гросу неочікувано заговорила про молодого коханця

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.