Міцкевича після “роману” з Поляковою розговорили: хотів купити перемогу на “МастерШеф”, але не через Ектора

Влад Міцкевич заговорив, і тепер його не зупинити! Скандальний учасник "МастерШеф" розкрив усі таємниці кулінарного проєкту. Скільки коштує перемога?

Після вибуху популярності на ґрунті з нібито “романом з Олею Поляковою”, екс-учасник “МастерШеф” Владислав Міцкевич став бажаним гостем на Ютуб-каналах усіх скандальних блогерів. Першим, хто почав активно розкручувати цю тему, став Богдан Беспалов, який вирішив детальніше розпитати Міцкевича про його “любовну” історію з зіркою.

Владислав Міцкевич та Оля Полякова
Владислав Міцкевич та Оля Полякова

Так, Влад Міцкевич дав своє перше велике інтерв’ю, де докладно розповів про “стосунки” з Поляковою, а також про розмову з її чоловіком – бізнесменом Вадимом Буряковським після зливу скандальних фото з поцілунками.

Далі екс-учасника “МастерШеф” було вже не зупинити. У програмі Беспалова Міцкевич тако ж уперше розповів про всі закулісні таємниці кулінарного проєкту, зокрема про можливість покупки перемоги у шоу.

Владислав Міцкевич на МастерШеф
Владислав Міцкевич на МастерШеф

Як з’ясувалося, Влад намагався домовитися на всіх рівнях, але це йому не вдалося.

“Відразу категоричне “ні”… Це неможливо”, – зізнався Міцкевич і розповів, що за всю історію “МастерШеф” всі переможці вигравали чесно.

Однак, як і в будь-якому шоу, там є “сценарний план”, де кожен учасник “відіграє свою роль”. За словами Міцкевича, переможцем завжди стає “правильна людина”, яка поводиться приблизно, стежить за мовою і “плюс-мінус вміти готувати”.

 Влад Міцкевич розповів, чи можна купити перемогу на шоу
Влад Міцкевич розповів, чи можна купити перемогу на шоу

Зважаючи на все, Владислав не потрапляв під ці критерії, тому не переміг, зате прославився своєю харизмою та почуттям гумору.

Сьогодні Міцкевич активно просуває себе у соціальних мережах. Сьогодні за його публікаціями стежить близько 190 тисяч передплатників і з кожним днем їхня кількість зростає.Ймовірно, “роман” з Поляковою також сплив не випадково.

А що ви думаєте з цього приводу?

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.