Вірний їй вже 9 років: як виглядає проста дружина Сергія Притули, яка родом з українського Донецька

Відомий громадський діяч та ексшоумен Сергій Притула вже двічі був одружений. Сьогодні ми розповімо, що відомо про Катерину Сопельник, з якою Притула перебуває у шлюбі вже протягом 9 років.

Відомий український волонтер та ексшоумен Сергій Притула вже протягом 9 років перебуває у щасливому шлюбі зі своєю другою дружиною Катериною Сопельник. Відомо, що Притула познайомився із майбутньою дружиною на зніманнях одного з телепроєктів. На той час Катерина обіймала посаду продюсерки на Новому каналі, а пізніше почала працювати із шоуменом над його проєктом “Вар’яти-шоу”.

Спочатку між колегами були виключно робочі взаємини, проте згодом, коли Притула розлучився зі своєю першою дружиною, їхні стосунки набули романтичного характеру. Протягом тривалого часу мережею ширились чутки про те, що Катерина буцімто повпливала на розрив Сергія із ексдружиною. Однак чоловік особисто прокоментував закиди та зазначив, що Сопельник аж ніяк не причетна до його попереднього шлюбу, а їхні стосунки розпочались задовго після розлучення.

Сергій Притула розповів про свої стосунки з нинішньою дружиною
Сергій Притула розповів про свої стосунки з нинішньою дружиною

Влітку 2015 року Притула та Сопельник зіграли весілля. Як стало відомо пізніше, церемонія відбулась у Львові та була вона таємною. На події були присутні лише рідні та близькі друзі пари, а ведучими стали їхні зіркові колеги – Олександр Педан, Антон Лірник та учасники шоу “Вар’яти”.

Лише після цього молодята перестали приховувати стосунки, однак робити їх публічними пара теж не бажала. У 2017 році в Сергія та Катерини народилась донечка, яка отримала ім’я Соломія. Вдруге пара стала батьками у 2021-му з народженням Стефанії. Наразі багатодітна сім’я виховує двох спільних дітей та 16-річного сина Дмитра від першого шлюбу Притули.

Сергій Притула розповів про свої стосунки з нинішньою дружиною
Сергій Притула розповів про свої стосунки з нинішньою дружиною

Від початку повномасштабного вторгнення Сергій Притула суттєво переглянув свої погляди на життя та вирішив повністю відмовитись від розважальних проєктів, натомість ексшоумен активно працює над розвитком одного з наймасштабніших благодійних фондів України “Фонд Сергія Притули”.

Нещодавно чоловік розповів про власну волонтерську діяльність та поділився особистими деталями.

“Восени 2021 року, ми з дружиною перебрали сімейні бюджети. Дружина вклала свою частину в невеличкий бізнес. Я зараз жартую, але годувальником у сім’ї є радше жінка, аніж я. Але відверто, у мене немає суттєвих потреб”, – прокоментував Сергій Притула.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.