Бути дитиною зірки: переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин годує 2-річну доньку напівсирою рибою

22-річний Роман Сасанчин, якого називають наймолодшим переможцем "Голосу країни", оприлюднив відео, на якому годує маленьку дочку суші. Нестандартне меню для дитини.

Після перемоги у найголовнішому вокальному шоу України – “Голос країни” юний Роман Сасанчин прокинувся знаменитим. Усі пророкували артисту карколомну кар’єру, проте нічого подібного так і не сталося. Сьогодні артист продовжує виступати, але на невеликих майданчиках, про що зрідка розповідає у соціальних мережах, натомість його особисте життя б’є ключем.

Після участі в шоу, Роман встиг стати молодим батьком, одружується зі своєю коханою – блогеркою Іванною, вінчатися, і майже розлучитися. Усі публікації у його мікроблозі останнім часом переважно пов’язані лише з сім’єю. Є багато фотографій з дружиною та маленькою дочкою Елізабет.

Так, напередодні Роман Сасанчин оприлюднив кілька “сториз”, на яких записано відео з доставкою суші. Співак промовисто розповідає про продукт, а потім показує свою 2-річну дочку, яка пробує роли з напівсирою рибою.

 Роман Сасанчин годує 2-річну доньку напівсирою рибою
Роман Сасанчин годує 2-річну доньку напівсирою рибою

“Дочка теж оцінила”, – коротко підписав ролик Сасанчин.

Далі в кадрі засвітилася його дружина Іванна, яка годує свою малолітню дочку суші. Погодьтеся, дивне меню для 2-річної дитини.

 Роман Сасанчин годує 2-річну доньку напівсирою рибою
Роман Сасанчин годує 2-річну доньку напівсирою рибою

Нагадаємо, що суші належать до продуктів, які не рекомендовано давати маленьким дітям. До їх складу входить напівсира риба та водорості, які можуть надати негативну реакцію для незміцнілої травної системи малюка. Фахівці попереджають, що скуштувати суші можна лише з 5-ти років, з 12-ти педіатри дозволяють їх їсти без обмежень, головне вибрати перевірений ресторан, де чітко дотримуються всіх санітарно-гігієнічних норм. Також для дітей не рекомендую суші з сирою рибою, а лише із солоною та запеченою.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.