Даша Квіткова захомутала одруженого чоловіка: після Нікіти Добриніна обирає тільки заможних (ФОТО)

Днями мережею активно почали ширитись чутки про можливий роман молодої блогерки Даші Квіткової із заможним чоловіком, що перебуває у шлюбі. Квіткова не змогла ігнорувати ситуацію.

Вчора, 10 квітня мережу сколихнули чутки про новий роман 25-річної інфлюенсерки Даші Квіткової. Ба більше, блогер-пліткар Богдан Беспалов поширив інформацію, що новим обранцем Квіткової став одружений та заможний чоловік.

У новому випуску свого YouTube-проєкту Беспалов повідомив, що отримав інсайдерську інформацію від одного зі своїх підписників, який буцімто бачив пару разом. Блогер процитував повідомлення, яке отримав у дірект свого Instagram. У ньому йшлось про те, що Квіткову та засновника холдингу телеграм-каналів “Труха” Максима Лавриненка неодноразово бачили разом. За словами інсайдера, робити свої стосунки публічними, після розриву з Нікітою Добриніним, блогерка не збирається. Також у повідомленні анонім зазначив, що Максим та Даша мають симпатію одне до одного, однак дівчина переслідує й корисливі цілі.

“Вже кілька разів нашому ЖК бачили Квіткову разом з Максимом Лавриненком. Максим від Даші мліє, в неї теж є симпатія, але й меркантильні цілі. Зв’язки Максима можуть вивести Квіткову на зовсім інший рівень життя”, – зачитав Беспалов.

Даша Квіткова прокоментувала чутки про роман із одруженим чоловіком
Даша Квіткова прокоментувала чутки про роман із одруженим чоловіком

Коментар Даші Квіткової

Згодом інформація дійшла і до самої Квіткової. У своєму фотоблозі Instagram дівчина опублікувала відео, на якому сміється та скриншот статті, у якій “викрили” її нові стосунки.

“Коли не розумієш, що тобі приписують…”, – йшлося в описі.

Як раніше розповідала блогерка, наразі її серце вільне, а після розлучення із ведучим Добриніним, вона не мала жодних стосунків. Також дівчина зазначила, що не буде приховувати від аудиторії своє нове кохання, якщо буде певна, що це серйозно.

Даша Квіткова прокоментувала чутки про роман із одруженим чоловіком
Даша Квіткова прокоментувала чутки про роман із одруженим чоловіком

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.