“Я не живу ілюзіями”: Валентина Хамайко розповіла правду про те, що на неї чекає після звільнення з Сніданку

Відома українська телеведуча Валентина Хамайко дала неочікуваний коментар на рахунок своєї діяльності та планів на майбутнє. На що пішла журналістка насправді?

Не так давно стало відомо, що Валентина Хамайко та Олександр Попов більше не з’являтимуться в ранкових ефірах на вихідних. Обидва ведучі звільнилися, і хоча попрощалися на дуже позитивній ноті, пізніше обидва зізналися, що це звільнення стало проблемою, і на даний момент стоїть стоїть питання щодо доходів в обидвох.

Яка була реальна причина скорочення штату ведучих достеменно невідомо, але після зізнання Попова стало зрозуміло, що принаймні він взагалі не збирався прощатися зі стабільною роботою.

Валентина Хамайко розповіла про зміни у житті після звільнення зі Сніданку

Валентина Хамайко зачарувала фото з дітьми і розповіла про їхні характери
Валентина Хамайко розповіла про зміни у житті після звільнення зі Сніданку

При цьому Валентина пішла на доволі непростий крок, попри те, що вдома в неї декілька дітей. Зірка зізналася, що прийняла рішення про відновлення військового квитка. Також вона вже пройшла підготовку. Про це вона заявила в інтерв’ю виданню kp.ua.

Валентина зазначила, що має медичну освіту. Тому хоче бути корисною та згадати свої навички.

“Я не живу ілюзіями. Я в останній важкій розмові з чоловіком сказала йому: “В мене немає ілюзій, що це не зачепить і доньку Соломію, і сина Михайла. Вони дорослішають”

Примітно, що чоловік Валентини на даний момент також проходить службу та захищає Батьківщину, тому таке рішення стає дуже логічним та обґрунтованим. Події в країні давно напряму зачепили сім’ю телеведучої. Нагадуємо, що чоловік колеги Валентини Людмили Барбер також на даний момент робить усе можливе, щоб захистити свою країну та сім’ю.

Нагадуємо, що в своєму інтерв’ю Олександр Попов також зізнався, що планує надалі проводити корпоративи, і з них заробляти на життя. Телеведуча у своїх зі знаннях раніше була доволі стриманою, і не квапилася з висновками на рахунок свого майбутнього. У цьому питанні, вона може повністю покластися на чоловіка, адже раніше він навіть наполягав на тому, щоб вона не працювала.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.