1+1 – канал розлучниць: Падалко зробила вибір між чоловіком і коханцем, а у Таран все вийшло саме по собі

Марічка Падалко та Лідія Таран неодноразово давала інтерв'ю, в яких розповідали про те, як насправді будували стосунки зі своїми чоловіками.

В українському шоу-бізнесі є безліч прикладів, коли кохання будувалися на чужому нещасті. В медійному просторі чоловіки та жінки постійно знайомляться з неймовірними особистостями, які ще й відрізняються розкішними зовнішніми даними.

Марічка Падалко та Лідія Таран розповіли про свої найгучніші романи

Як виглядають всі діти чоловіка Падалко Соболєва
Марічка Падалко та Лідія Таран розповіли про свої найгучніші романи

Коли Марічка Падалко познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Єгором Соболєвим, вона не була вільною. Так само чоловік перебував у стосунках. Однак це не завадило їм почати ходити на побачення та будувати любовні стосунки. Про Єгора Марічка не розповідала нікому, окрім своєї бабусі та Лідії Таран.

Подруги у деякому сенсі схожі, адже колега Марічки також свого часу стала героїнею історії про любовний трикутник. У своїх інтерв’ю Падалко зізнавалася, що одразу ж побачила у депутати батька своїх майбутніх дітей, а вона дуже хотіла стати матір’ю. Тож вже через рік їхніх стосунків стало відомо, що Марічка буде матір’ю, і в них народиться хлопчик.

Андрій, звичайно, розійшовся зі своєю супутницею та зробив вибір, так само, як і сама телеведуча. Про те, як цей роман розвивався стало відомо лише через багато років. А от Лідія Таран попалася одразу: журналісти зробили декілька знімків, на яких було помітно, що ведуча дуже близька з Андрієм Доманським, а той лише проходив процес розлучення з дружиною Юлією.

Лілія Таран з Доманським
Лілія Таран з Доманстким

Вже тоді Таран нарекли розлучницею. Втім, досі невідомо, наскільки близькими вони були на той момент. Пара не збиралася одружуватися, і говорила про це спокійно. Обидва були зосереджені на кар’єрі, а Андрій Доманський взагалі зізнався, що дуже розчарований у шлюбі. І сталося це через наполегливість його батьків у питаннях традиційних стосунків.

Врешті-решт у молодих людей народилася спільна дочка Василина, але незабаром Лідія взяла участь у “Танцях з зірками”, і Андрій Доманський, який з цим не погоджувався, знайшов іншу жінку та пішов з сім’ї.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.