“Мої солодкі”: Горбунов показав, що відбувається в їхньому домі з Осадчою, коли тато повертається з роботи

Щоразу, коли Юрій Горбунов повертається додому, в його мікроблозі з'являються фотографії, які зворушують не лише шанувальників, а й зіркових колег.

Зіркове подружжя Катя Осадча та Юрій Горбунов завжди тримали в таємниці подробиці свого особистого життя. Пара ретельно приховувала свій роман і зізналися лише після того, як офіційно одружилися на початку лютого 2017 року, а вже за два тижні на світ з’явилася їхня перша спільна дитина. Хлопчика назвали Іваном.

Юрій Горбунов та Катя Осадча
Юрій Горбунов та Катя Осадча

Вже навесні 2021 року в Мережу просочилася інформація про другу вагітність Осадчої, а 19 серпня цього року народився ще один син, якого назвали Данило. Зазначимо, що зіркова пара ретельно приховувала обличчя дітей та почала їх показувати лише після початку повномасштабної війни.

Юрій Горбунов показав, як зустрічається із синами після розлуки
Юрій Горбунов показав, як зустрічається із синами після розлуки

З того часу фото та забавні ролики з дітьми регулярно з’являються в мікроблогах Осадчої та Горбунова. Щоразу це викликає розчулення не лише у шанувальників, а й зіркових колег.

Так, напередодні Юрій Горбунов оприлюднив кілька знімків, на яких показав, що відбувається в них з Осадчого дому, коли тато повертається з відрядження. У кадрі Юрій разом із синами, які ніжно цілують батька. Судячи із виразу обличчя, продюсер дуже щасливий.

“Це коли тато з роботи повернувся!! Мої солодкі!! Щастя!!”,- підписав знімки Горбунов.

У Мережі відразу з’явилися коментарі. Шанувальники були в захваті.

“Ви щасливий, вони щасливі”, “Хлопчики-копія тато, навіть збоку.І між собою теж дуже схожі!”,- писали у коментарях.

Відреагували і зіркові колеги:

“Які зайченята!”, – написала актриса Ольга Сумська. “Які у вас хлопчики”, – розчулилася співачка Ольга Цибульська.

Насправді це було дуже мило. А що ви скажете з цього приводу?

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.