“Мій янгол”. Віталій Козловський зворушив фото з покійним татом і звернувся до нього: онука так і не побачив

Знаменитий український виконавець Віталій Козловський зробив публічне звернення до свого покійного батька, який помер декілька років тому. Чоловік так і не дочекався на онука.

Як відомо, Віталій Козловський був набагато ближчий до свого батька, ніж до матері. В останні роки життя чоловіка, він навіть жив разом зі своїм сином. Виходить, що насправді він мешкав разом з сім’єю спадкоємця, адже співак усі ці роки перебував у романі зі своєю піарницею Юлією Бакуменко, яка потім стала його дружиною.

Віталій Козловський вшанував пам’ять свого покійного батька

Батько Віталія Козловського помер на 75-му році життя
Віталій Козловський вшанував пам’ять свого покійного батька

Коли Віталію-старшому було 75 років, він пішов з життя. Для співака це стало серйозним випробовуванням, адже вони на той момент дуже зблизилися. Тоді артист навіть розповів про те, що у його батьків були дуже непрості стосунки. Мовляв, матір не оцінила свого чоловіка і зраджувала йому.

Помітити певну схожість можна не тільки в характерах обидвох Козловськийх, але і в їхній зовнішності. Вони були майже однаковими генетично, і навіть одягалися ідентично.

Нещодавно артист повідомив про те, що одружився і став батьком. Юлія Бакуменко народила своєму обранцю сина. Втім, Віталій-старший так і не дочекався на свого онука, і ніколи не зможу його побачити. У річницю його смерті співак оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram звернення до покійного тата, в якому дуже ніжно до нього заговорив.

На зображенні щасливий Козловський святкував з рідною людиною його 74-річчя. Артист зазначив, що вважає свого новонародженого сина Оскара продовженням життя тата.

“Тато, сьогодні тобі 77! Все, що ти бажав, все здійснилося… Люблю тебе! Ти завжди в моєму серці, мій янголе. А тепер я тебе бачу у своєму синочку”, — розчулив артист.

Варто відмітити, що обличчя свого сина Віталій Козловський поки що не показував, але зважаючи на його вислів про схожість з дідом, можна зробити висновок, що хлопчик буде копією батька.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.