50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Колишня дружина мера Києва Віталія Кличка – Наталія Єгорова у минулому модель. Щоправда, після заміжжя та народження трьох дітей, кар’єру довелося призупинити та повністю присвятити себе родині.

Вже пізніше Наталія спробувала себе у ролі співачки, а також стала серйозно захоплюватися йогою, а напередодні свого 50-річчя жінка вирішила зробити подарунок і знову повернулася до модельного бізнесу. Про це екс-дружина Кличка повідомила у своєму Instagram.

Екс дружина Кличка оголосила про повернення до модельної кар’єри

У коментарі Єгорова зазначила, що вікові моделі сьогодні дуже потрібні у багатьох відомих брендів, тому вона вирішила повернутися до професії. Тим більше, що сама робота приносить їй величезне задоволення. У міклоблозі вже можна побачити її кілька глянсових обкладинок. 50-річна Наталя знімається як студії, так і на вулиці, де демонструє одяг у різних стилях.

Одна з останніх зйомок, на яких 50-річна Наталя приспустила джинси і постала в спідній білизні, викликала шквал коментарів.

“Так, ви виглядаєте красиво, на свій вік, але чому ж вам так хочеться роздягтися?” – запитала одна з підписниць.

На що Єгорова з гідністю відповіла:

“Ми приходимо в цей світ голими. Якщо вас бентежить або дратує жіночність і краса жіночого тіла, можливо варто задуматися про свої комплекси та заховані за ними травми”, – написала модель.

У коментарі вона також додала, що робота моделлю для неї – це не самоствердження, а самовираження та один із способів прояву себе.

“Бути моделлю – це не просто позувати. Кожна фотосесія – це новий досвід, можливість проявити себе у 100 різних настроях та за короткий проміжок часу спробувати усі види ролі у суботу. Мені це дуже подобається!”, – написала Єгорова.

А що ви думаєте з цього приводу?

Схожі статті