“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

Христина Горняк ніколи не ховалася від публіки, коли стала дружиною знаменитого телеведучого. Вона одразу ж завзято почала працювати з аудиторією, а також створила власний блог, за допомогою якого почала заробляти гроші. Підхід жінки до даного питання Володимиру дуже подобався. Власне, зірка був до нестями закоханий, адже невдовзі одружився.

Колишня дружина зірки говорила про те, що насправді Христина стала розлученицею. Мовляв, Володимир познайомився з нею на корпоративі, потім довго листувався і врешті-решт прийняв рішення піти до нової обраниці. Олена ж залишилася разом з двома дітьми, а після була обманута чоловіком у питаннях оголошення розлучення. Нібито Остапчук дуже просив її не говорити про розлад в сім’ї через страх репутаційних проблем, а потім сам заговорив про розставання на ТБ.

Христина Горняк розповіла, як відкрила свій перший нотаріат у 22 роки

Нова обраниця Остапчука: на кого шоумен проміняв Христину Горняк
Христина Горняк розповіла, як відкрила свій перший нотаріат у 22 роки

Христина ж наполягала, що кожен має займатися своєю справою. І щоразу влучно ставила колишню дружину свого чоловіка на місце. Певно, цим навичкам посприяла юридична освіта. Адже Христина з 22 років працює нотаріусом.

Нещодавно у дівчини поцікавилися, як у настільки ранньому віці їй вдалося відкрити власний нотаріат, ще й в Києві. Так, про успіх на даному поприщі у колишньої дружини ведучого запитала авторка YouTube-блогу Наталія Балюк.

“Ой, що в цьому складного – відкрити? Немає нічого складного. Просто треба винайняти офіс. На той період, якщо я не помиляюся, мій перший офіс коштував 700 доларів або 600 доларів оренда. Це абсолютно підйомні гроші, які ти можеш для старту назбирати. Це взагалі не проблема. Десь береш, десь мама, десь…”

Нагадуємо, що Христина та Володимир Остапчук об’явили про своє розлучення 2022-го року. Вже незабаром стало відомо, що у телеведучого з’явилася нова обраниця, і нібито він з нею ще й побрався. Через рік Катерина Полтавська підтвердила, що вийшла заміж за шоумена.

Схожі статті