Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

Як відомо, 24 лютого на родину чекало серйозне потрясіння. Матір Наталії та Ольги Ганна Іванівна Опанасенко-у Сумська не витримала суворої правди і померла. Молодша з сестер одразу розповіла публіці про те, що її матір до останнього не вірила у те, що станеться, а коли побачила власними очима пішла з життя через сильне розчарування. Сім’я швидко поховала акторку та евакуювалася за кордон.

Лише через 2 роки стало відомо, що на похороні не було не тільки онучки Тоні Паперної, але й Наталії Сумської з дітьми. З’ясувалося це випадково, коли В’ячеслав Хостікоєв почав критикувати двоюрідну сестру за її вчинок публічно. У відповідь на звинувачення племінника на рахунок того, що Тоня обрала Москву Ольга В’ячеславівна розповіла, що виявляється родини її сестри на похороні не було.

Наталія Сумська розповіла, де знаходиться і чим займається

Наталія Сумська розповіла, де знаходиться і чим займається

Нещодавно акторка вперше за довгий час дала ексклюзивний інтерв’ю на рахунок життя свого сімейства у нових реаліях, які вимагають від нас більше сміливості, уваги до національної свідомості, культури, тощо. Зокрема, Наталія В’ячеславівна зізналася, що продовжує виступати в театрі, і саме таким чином намагається підтримати дух захисників.

“Ми ніби продовжуємо жити звичне життя. А театр хоч на деякий час відволікає хвилями добра та позитиву і нас, і наших глядачів. Театр – як ліки, як рятунок, як терапія. Я кожного дня ходжу до театру повз гімназії і чую, як там на шкільному подвір’ї дітки говорять рідною українською мовою – це для мене подія, яка дає настрій і наснагу на довготривалий час”, – зазначає вона.

Цікаво, що родина так і не відповіла на заяву Ольги Сумської на рахунок похорон матері. Судячи з усього, артистка розповіла правду, проти якої йти немає сенсу. Тим часом В’ячеслав Хостікоєв, який також отримав доволі жорстку відповідь від тітки зберігає мовчання.

Схожі статті