Молода дружина Остапчука пройшлася по його колишній: Христина Горняк відповіла на закиди Полтавської

Між дружинами українського телеведучого Остапчука знову розгорівся скандал. Цього разу жінки сперечаються через спільний будинок Христини та Володимира.

Нещодавно, блогерка Христина Горняк дала відверте інтерв’ю, під час якого розповіла, що вважає несправедливим план Остапчука на розподіл майна. Жінка рішуче налаштована вирішити це питання, і оскільки колишній не йде на контакт то вона змушена буде подати позов до суду.

Найбільше жінку обурив той факт, що ексчоловік дозволив молодій дружині записати ФОП на їх маєток. Підписники Горняк відреагували на новину та підтримали жінку, мовляв, пара знахабніла вкрай.

“Скажу вам, це не найбільший треш, який відбувався з моїми особистими речами і т.д… На голову не налазить, як деяким дівчатам таке ок”, – написала у своєму Instagram блогерка.

Сварка між Полтавською та Горняк
Сварка між Полтавською та Горняк

Полтавська ж не змогла стерпіти закидів колишньої Остапчука. Жінка різко назвала Горняк “тьотьою” та висміяла жінку. Вона попросила підписників подарувати Христині іграшковий будиночок Lego, зазначивши, що вона полюбляє дорогі подарунки.

“Та подаруйте ви їй той будинок – ось у Lego Duplo є прикольні – там і ключики від ячейки, і грошенята, і сумочки, все є! Дорогувато правдо він коштує, але ж вона любить тільки дорогі подарунки…”, – написала Катерина.

Сварка між Полтавською та Горняк
Сварка між Полтавською та Горняк

В свою чергу, Горняк болісно відреагувала на слова нової обраниці Володимира, звинувативши її в ейджизмі (дискримінація людини на підставі його віку). На думку Христини, Катерина не має належного виховання, раз висловлюється подібним чином. Вона вважає, що ніяк не зачіпала Катю, а лише хотіла справедливості.

“Виховання або є, або його немає… Це я вам як доросла тьотя говорю”, – саркастично відповіла жінка.

Сварка між Полтавською та Горняк
Сварка між Полтавською та Горняк

Схожі статті