МастерШеф 13 сезон 10 випуск від 13.04.2024: хто назавжди покинув шоу – “Сама не в курсі, що за страву їла”

Хто покинув "МастерШеф-13" вже відомо. Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, хто з аматорів не впорався із завданням та назавжди пішов з шоу.

Суддя кулінарного шоу вже назвали, хто покинув “МастерШеф-13”. На цей раз цим учасником стала Галина.

Хто покинув МастерШеф-13

Кулінарія – це уподобання, процеси, але не завжди усні зауваження. Тож у 10 випуску кожен капітан зміг відчути себе у ролі суддів проєкту. Кожні 15 хвилин один учасник звертався до команди, щоб залишити підказки. Проте за допомогою слів.

Стало проблемою, як ще донести потрібне та чи зрозуміють суперники один одного. Аматори 13 сезону так і не навчилися комунікувати без галасу та скандалів.

Крім того, учасники поборолися і на швидкість. Однак поверхонь було набагато менше, ніж Майстер-Шефівців. Варто відмітити, що на цей раз аутсайдеркою за думкою глядачів стала Кролик. Користувачі навіть не приховували свого справжнього ставлення до вчасності та активно залишали відгуки щодо її поведінки в коментарях.

Однак, з шоу пішла Галина, що варто відмітити також не викликало багато критики зі сторони глядачів. Здебільшого аудиторія погодилася з думкою суддів на рахунок учасниці.

Хто покинув МастерШеф-13
Хто покинув МастерШеф-13

Так, аматор не погоджувалася зі своїми помилками та не могла їх прийняти, що здебільшого і потягнула за собою поразку на шоу.

Нагадуємо, що після 24 лютого трансляція програма була призупинена через відсутність спонсорів, а також події в країні. Однак вже через півроку продюсером вдалося знайти фінансування та перезапустити сезон.

В нових умовах знімальній групі вже вдалося відзняти декілька сезонів кулінарного шоу, і хоча за концепцією вони не відрізняються від попередніх, але змістом здебільшого направлені на сучасні проблеми та актуальні події.

Втім, глядачі вже неодноразово критикували програму за те, що учасники стали менш талановитими та вихованими, а спостерігати за ними стає нудно.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.