Змінив імідж і знову холостяк: де зараз Задворний – переможець Холостячки-2, який розбив серце Огнєвіч

Знаменитий український бізнесмен Андрій Задворний, який зміг підкорити серце співачки Злати Огнєвіч, скористався шансом та став популярним в соціальних мережах.

Примітно, що підприємець навіть не приховував той факт, що прийшов на шоу заради піару. Про це він відкрито говорив на зйомках, і це ж обговорювалося на пост-шоу.

Але для Злати це свого роду стало вражаючою правдою, адже велику частину деталей, які відбувалися на майданчику, вона не бачила, так як була відділена від чоловіків. Пізніше артистка визнала, що зробила неправильний вибір, але пояснила, чому сталося саме так.

За словами Злати, її завжди притягувала до себе холодні та байдужі чоловіки, і в цей раз вона знову попалася на цей гачок. Стосунки Злати та Андрія взагалі не склалося: співачка та бізнесмен розійшлися через півтора місяці стосунків. І це за офіційною версією.

Глядачі ж вважають, що любові між ними взагалі могло не бути, і про ніякий роман мова взагалі не йде. Мовляв, відпрацювали контракт та розійшлися.

Переможець Холостячки-2 Андрій Задворний розповів, як склалося його життя

Задворний показав, з ким проводить час
Переможець Холостячки-2 Андрій Задворний розповів, як склалося його життя

Тривалий час чоловік зізнався, що не може вступити у стосунки з іншими жінками. Він то відвідував психолога, то був зайнятий волонтерством, а коли виражав готовність закрутити роман, то поруч просто не було достойних жінок. І все ж таки приблизно через рік в його житті з’явилася кохана. Але ненадовго.

Так, декілька місяців герой нашої статті був стосунках із юною моделлю із Чернівецької області Юлія Поляк, якій на той момент було лише 19 років. Через пів року їхні романтичні фото зникли з профілю Андрія в інстаграмі. Схоже, пара більше не разом.

Тим часом єдина спадкоємиця зірки Кіра перебуває разом з матір’ю США. Із родини бізнесмен пішов, коли дівчинка була зовсім маленькою, але дуже любить свою дочку і намагається максимально більше проводити разом з нею час. Це свого часу підкорило і Злату, яка спостерігала за тим, скільки батьківської любові міститься у серці Андрія.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.