Дмитро Коляденко висловився про возз’єднання з Іриною Білик і в яких стосунках вони перебувають: “Не склеїш”

Знаменитий український телеведучий Дмитро Коляденко вперше публічно відповів на питання стосовно роману з Іриною Білик та зізнався, чи вони разом.

Розставання Дмитра Коляденка та Ірина Білик відбулося більше 20 років тому. Але зірки досі згадують ці часи, і часто можуть розповісти якісь цікаві деталі публіці.

Певний період співачка та телеведучий не спілкувалися. Розставання було дуже болючим, і помиритися їм вдалося далеко не одразу. Але вже багато років вони — прекрасні товариші, а після розлучення Ірини з Асланом Ахмадовим дуже близькі.

Дмитро Коляденко розповів, чи дійсно знову зустрічається з Іриною Білик

Дмитро Коляденко розповів, чи дійсно знову зустрічається з Іриною Білик

Їхнє спілкування стало настільки душевним та ніжним, що публіка почала підозрювати, нібито між ними роман. Дмитро обожнює підігравати аудиторію, а тому не став спростовувати новин.

І лише нещодавно відповів, чи дійсно між ним та його колишньою дружиною є щось більше, ніж приятельські стосунки.

“З колишніми можна дружити, пити чай, але чашку ти не склеїш. Вона розбита була. Не можна повертатися у старі стосунки. Тільки нове життя”, – висловився артист.

Дмитро Коляденко також додав, що вони з Іриною Білик просто друзі та чудово приятелюють.

“Ми друзі й все. У нас сексу немає вже давно”, – додав танцівник.

Цікаво, що на особистій сторінці Ірини в соціальній мережі Instagram постійно з’являються свіжі фотографії з Дмитром: зірки то відпочивають разом на курорті, то відвідують вечірки, то просто снідають де-небудь на заправці.

А останнім часом Білик навіть почала називати Коляденка своїм чоловіком і розігрувати з ним доволі романтичні сцени та пози. Звичайно, усе це почало наштовхнуло публіку на думку про те, що насправді Ірина та Дмитро давно разом. Тим паче, що Коляденко зізнавався, ніби намагався повернути свою кохану, але вона йому неодноразово відмовляла.

Тим часом правду про особисте життя Дмитро не розкриває, і вже роками не говорить про те, чи є в нього хтось, хто чекає на нього вдома.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?