Вікторія Маремуха, Євген Клопотенко та Леся Нікітюк: чому все більше зірок обирають вільні стосунки?

Модель класичної родини обирають більшість сімей. Проте, є виключення. Деякі українські зірки обрали для себе вільні стосунки, але чому вони зробили такий вибір?

Вікторія Маремуха

Ініціатором вільних стосунків став чоловік моделі. Вона довго думала про його пропозицію та зважаючи на свій норов та схильність до велелюбства, Вікторія погодилася. Зараз вона анітрохи не шкодує про свій вибір. Щобільше, жінка зізналася, що має собі за коханця колегу-актора, який кличе її на побачення.

“Хотілося просто донести, що це був мій вибір, бо в нас не звикли, що жінка може мати декілька партнерів. У нас є кліше, що чоловік, який гуляє, — ок, а жінка — не ок”, – поділися Вікторія.

Маремуха розповіла про вільні стосунки
Маремуха розповіла про вільні стосунки

Євген Клопотенко

Відомий шеф також дотримується думки, що не зможе бути з однією і назавжди. Він не хоче бути 27/7 поруч з коханою, бо вона просто йому набридне. Женя стверджує, що здатен допомагати та піклуватися про обраницю, коли це потрібно, проте присвятити їй своє життя не зможе.

“У мене є стосунки. Але стосунки – це така тема…є вільні стосунки. Є багато людей, які не можуть бути вдвох, бо вони мучаться. Я не з тих людей, які хочуть бути з однією людиною до кінця своїх днів”, – поділився кулінар.

Клопотенко розповів про вільні стосунки
Клопотенко розповів про вільні стосунки

Леся Нікітюк

Відома українська телеведуча не любить розповідати про особисте життя. Проте, її шанувальники дуже хвилюються за щастя жінки, тому не перестають ставити питання про чоловіків та заміжжя. Зазвичай, зірка просто переводить все на жарти, але підписникам все ж вдалося вивідати деякі деталі.

У своєму Instagram, Нікітюк зізналася, що має бойфренда, але їх стосунки не типові. Скоріше за все, таку модель відносин, Леся обрала, бо майже немає вільного часу. Вона дуже заклопотана проєктами, волонтерством та поїздками до родини.

“Конкретно зараз я у вільних стосунках”, – написала Леся.

Нікітюк розповіла про вільні стосунки
Нікітюк розповіла про вільні стосунки

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.