Дмитро Коляденко розкрив таємницю про взаємини з Іриною Білик: “цього” у зірок немає вже давно

Знаменитий український телеведучий те що в мене Дмитро Коляденко дав ексклюзивний коментар на рахунок стосунків з Іриною Білик, вразивши правдою про деталі.

Історія кохання Ірини Білик та Дмитра Коляденка була вельми непростою. Перш за все ця любов була неймовірно емоційною. Обидва не впоралися з тими викликами, що встали на їхньому шляху та розійшлися. І хоча руки проходили, вони не забували про одне одного ні на мить.

Врешті-решт їм вдалося помиритися і налагодити взаємини. Екс-подружжя стали хорошими друзями. Втім, Дмитро зізнався неодноразово, що насправді намагався повернути колишню, але все марно. Тим паче, що вона вийшла потім за Аслана Ахматова від якого народила сина Табріза.

Дмитро Коляденко розкрив таємницю про взаємини з Іриною Білик

Діма Коляденко та Ірина Білик
Дмитро Коляденко розкрив таємницю про взаємини з Іриною Білик

І лише останні декілька років публіка почала підозрювати, що колишні могли зійтися, адже на їхніх особистих сторінках в соціальній мережі Instagram постійно з’являються свіжі кадри, на яких вони то цілуються, то обіймаються, то в дописах називають одне одного дружиною та чоловіком.

Але Коляденко зізнався, що насправді вони не зустрічаються. Що ж між ними відбувається?

“З колишніми можна дружити, пити чай, але чашку ти не склеїш. Вона була розбита. Не можна повертатися в старі стосунки. Тільки нове життя. Ми друзі й усе. У нас цього немає вже давно”, – сказав хореограф у програмі “Вихідний 2.0”.

Нагадуємо, що 3 роки тому Ірина Білик повідомила про своє рішення розлучитися з чоловіком. За її словами, офіційною причиною стала тривала розлука, яка повністю знищила їхнє кохання. Аслан припинив приїжджати до України після того, як почалася пандемія. Та коли з’явилася можливість все ж таки дістатися до дружини та сина чоловік все одно не захотів цього зробити.

Тим не менш, екс-подружжя залишилися в хороших стосунках, і 24 лютого Аслан підтримав свою сім’ю і виступив з відкритою позицією.

На даний момент він проживає в Москві і здебільшого веде спокійний образ життя. Ірина тим часом виховує його сина і зізнається, що попри розлучення хоче співпрацювати з актором і надалі, адже він талановитий

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.