Василь Вірастюк, відомий як стронгмен та народний депутат знову опинився у центрі уваги. Цього разу причиною стало особисте життя чоловіка. Відомо, що Василь має дружину та трьох дітей, але стронгмен зізнався, що у нього є ще одна цивільна жінка на ім’я Ірина, яка молодша за нього на 11 років, з якою у них народився син, якому вже дев’ять місяців. Це вже четверта дитина Василя Вірастюка, його назвали Володимир.
Василь Вірастюк зізнався, що стосунки з Іриною розпочалися під час від’їзду його дружини та дітей до Праги. Цей вчинок Вірастюк сприйняв як зраду, оскільки він вважав, що його дружина діяла безперечно на його шкоду.
![Василь Вірастюк зізнався, що має сина від коханки Василь Вірастюк зізнався, що має сина від коханки](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/img_1899.jpeg)
Зважаючи на цю ситуацію, Вірастюк почувається винним у тому, що відпустив свою дружину тоді за кордон. Він переконаний, що мав би наполягати на тому, щоб вона не виїжджала, адже, на його думку, не було жодної потреби в цьому. Однак дружина вперлася і поїхала за кордон. Ця ситуація між ними викликала в нього глибоку злість та обурення.
Незважаючи на ці сімейні труднощі, які виникли, Василь Вірастюк стверджує, що на даний момент він закоханий і щасливий. Він знаходить підтримку та утіху в нових стосунках, незважаючи на всі негаразди, що його оточують.
![Василь Вірастюк зізнався, що має сина від коханки Василь Вірастюк зізнався, що має сина від коханки](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/img_1900.jpeg)
Василь також розповів, що основні суперечки, які виникали у нього з дружиною, полягали у методах виховання дітей. Він підкреслив, що завжди прагнув до конструктивного спілкування зі своїми дітьми, намагаючись з’ясувати всі сторони конфлікту та розмовляти з ними. У той час як його дружина надавала перевагу стратегії “жорсткого” виховання, яка полягала в тому, щоб негайно наказувати дітей за помилки без подальшого розгляду ситуації.
Виявилося, що законна дружина Василя, з якою він вже не разом, продовжує проживати в його квартирі в Києві разом з дітьми. Василь пояснив, що це його власна квартира, що була придбана ще до їхнього одруження та він не має можливості знайти інше житло в Києві. Таким чином, він змушений приїжджати на роботу до своєї квартири, де разом з його колишньою дружиною і дітьми їм доводиться зустрічатись.