Офіційно одружений, але дитина від іншої: 49-річний Василь Вірастюк має дитину від коханки. Хто вона?

Стронгмен Василь Вірастюк вперше зізнався, що має цивільну дружину та дитину від неї, перебуваючи у законному шлюбі з дружиною: подробиці особистого життя.

Василь Вірастюк, відомий як стронгмен та народний депутат знову опинився у центрі уваги. Цього разу причиною стало особисте життя чоловіка. Відомо, що Василь має дружину та трьох дітей, але стронгмен зізнався, що у нього є ще одна цивільна жінка на ім’я Ірина, яка молодша за нього на 11 років, з якою у них народився син, якому вже дев’ять місяців. Це вже четверта дитина Василя Вірастюка, його назвали Володимир.

Василь Вірастюк зізнався, що стосунки з Іриною розпочалися під час від’їзду його дружини та дітей до Праги. Цей вчинок Вірастюк сприйняв як зраду, оскільки він вважав, що його дружина діяла безперечно на його шкоду.

Василь Вірастюк зізнався, що має сина від коханки
Василь Вірастюк зізнався, що має сина від коханки

Зважаючи на цю ситуацію, Вірастюк почувається винним у тому, що відпустив свою дружину тоді за кордон. Він переконаний, що мав би наполягати на тому, щоб вона не виїжджала, адже, на його думку, не було жодної потреби в цьому. Однак дружина вперлася і поїхала за кордон. Ця ситуація між ними викликала в нього глибоку злість та обурення.

Незважаючи на ці сімейні труднощі, які виникли, Василь Вірастюк стверджує, що на даний момент він закоханий і щасливий. Він знаходить підтримку та утіху в нових стосунках, незважаючи на всі негаразди, що його оточують.

Василь Вірастюк зізнався, що має сина від коханки
Василь Вірастюк зізнався, що має сина від коханки

Василь також розповів, що основні суперечки, які виникали у нього з дружиною, полягали у методах виховання дітей. Він підкреслив, що завжди прагнув до конструктивного спілкування зі своїми дітьми, намагаючись з’ясувати всі сторони конфлікту та розмовляти з ними. У той час як його дружина надавала перевагу стратегії “жорсткого” виховання, яка полягала в тому, щоб негайно наказувати дітей за помилки без подальшого розгляду ситуації.

Виявилося, що законна дружина Василя, з якою він вже не разом, продовжує проживати в його квартирі в Києві разом з дітьми. Василь пояснив, що це його власна квартира, що була придбана ще до їхнього одруження та він не має можливості знайти інше житло в Києві. Таким чином, він змушений приїжджати на роботу до своєї квартири, де разом з його колишньою дружиною і дітьми їм доводиться зустрічатись.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.