Спартак Суббота одружується вдруге: скандальний “психолог” неочікувано зробив пропозицію та показав наречену

Скандальний "психолог" Спартак Суббота неочікувано заявив, що одружується. Інформацію про це блогер опублікував у Instagram та представив свою наречену підписникам.

Після гучного скандалу з масштабним викриттям псевдопсихолога Спартака Субботи, він протягом тривалого часу залишався в тіні. Наразі чоловік продовжує публікувати ролики на тему психології, однак тепер вони не користуються шаленою популярністю, як це було раніше.

Вчора, 15 квітня Суббота неочікувано заявив, що одружується. Новина привернула увагу користувачів, адже раніше Спартак не розповсюджувався на тему особистого життя. У Insta-stories блогер опублікував знімки зі своєю обраницею. На першому фото пара позує в обіймах одне одного, а на наступній світлині можна побачити каблучку, що красується на безіменному пальці дівчини. Знімок доповнив лаконічний підпис “так”, що дав шанувальникам зрозуміти – Спартак Суббота зробив пропозицію.

Спартак Суббота одружується вдруге на інста-моделі
Спартак Суббота одружується вдруге на інста-моделі

Також на знімку була позначка профілю нареченої Спартака. В описі профілю дівчини зазначено, що її звати Єлизавета Комар. На сторінці можна побачити понад 100 знімків, які виконані досить якісно. Це може свідчити про те, що дівчина цікавиться фотографуванням та моделінгом. Також Єлизавета багато подорожує та публікує фото-спогади в особистий блог.

Колишня дружина Спартака Субботи

Нагадаємо, Спартак Суббота робить пропозицію не вперше. На початку 2023 року “психолог” дав інтерв’ю Еммі Антонюк, в рамках YouTube-проєкту “Це ніхто не буде дивитись”. В розмові чоловік мало не вперше зачепив тему особистого життя та розкрив кілька деталей про свій попередній шлюб.

Ексдружину Спартака звати Анна, родом вона з Луцька. Пара познайомилась завдяки спільним друзям. За словами Субботи, вони перебували в стосунках не надто довго, проте вже тоді він наважився зробити дівчині пропозицію. Їхній шлюб тривав протягом 2 років. Як розповідав блогер, Анна неабияк йому подобалась, також цікавилась психологією, мала приємну зовнішність та була цікавою в спілкуванні. Проте парі довелось розлучитись через різне бачення сім’ї.

“У нас дуже різні погляди на майбутнє, на сім’ю, на життя, і я просто вкрав би її молодість. Наприклад, мені не хочеться заводити дітей, і я навіть не дозволяю собі заводити домашню тварину. Я її приречу на страждання, бо я не дам їй те, що треба”, – коментував Спартак Суббота.

Спартак Суббота одружується вдруге на інста-моделі
Спартак Суббота одружується вдруге на інста-моделі

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.