Аніта Луценко одягла червоний купальник із “Рятувальників Малібу” та показала свій шовковий персик (ФОТО)

Відома фітнес-тренерка Аніта Луценко вразила своїх підписників зовнішнім виглядом: в якому образі з'явилась спротсменка та чим саме здивувала шанувальників?

Аніта Луценка здобула популярність завдяки своїй участі у відомому шоу “Зважені та щасливі”, де вона була у ролі тренера, демонструючи вражаючі результати: всі учасники під її керівництвом значно схудли та зазнали значних змін у своєму зовнішньому вигляді.

Відтак, спорт став невід’ємною складовою життя Луценко ще з дитинства, коли її батьки, які самі не мали відношення до спорту, віддали дівчинку на заняття гімнастики. Пізніше її зусилля переросли у звання Майстра спорту з аеробіки, а також в здобутті срібної медалі на чемпіонаті Європи.

Аніта Луценко показала образ із "Рятувальників Малібу"
Аніта Луценко показала образ із “Рятувальників Малібу”

Наразі Аніта Луценко, відома фітнес-тренерка та має успішний YouTube-каналу, в якому ділиться корисними порадами з фітнесу та здорового способу життя. Особливої уваги заслуговує її останній відеоролик. У цьому відео, що отримало назву “Улюблені вправи Аніти Луценко для струнких ніг і сформованих сідниць”, Аніта продемонструвала не лише ефективні тренування, але й свої захоплюючі форми.

Аніта Луценко показала образ із "Рятувальників Малібу"
Аніта Луценко показала образ із “Рятувальників Малібу”

На зйомках цього відео, яскравим акцентом виявився червоний купальник, який вдало підкреслив її фігуру. Він не лише привернув увагу глядачів, а й став об’єктом обговорення в соціальних мережах, а саме зовнішнього вигляду спортсменки. Завдяки цьому вибору одягу, Аніта відчуває себе впевнено та комфортно під час зйомок, а її сміливий образ став ще одним виявом її сміливості.

Аніта Луценко показала образ із "Рятувальників Малібу"
Аніта Луценко показала образ із “Рятувальників Малібу”

Не можна також не згадати про її новий проєкт – запуск челенджу під назвою “14 днів челендж”. Цей захоплюючий проєкт обіцяє стати справжньою подією для її фанатів, які з нетерпінням очікують на нові вправи та поради від своєї улюбленої тренерки.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.