Екс-дружина DZIDZIO Славія розповіла, чому не хотіла брати слухавку та говорити з ним: “Вилити цей біль”

Знаменита українська співачка та колишня дружина Дзідзьо Ярослава Притула дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому розповіла, як не хотіла брати слухавку від екс-чоловіка.

Розлучення Михайла Хоми та Славії було дійсно доволі важким для обидвох. Усе почалося з того, що співачка дала ряд ексклюзивних інтерв’ю, в яких розповіла про все, що відбувалося в їхньому шлюбі.

Звичайно, вона надала вдосталь матеріалу для преси, чого зовсім не схвалив виконавець, який постійно намагається захистити свою сім’ю від публічної уваги. Це стало початком кінця. Незабаром Михайло сповістив дружину через телебачення про те, що на них чекає розлучення, а вже через декілька місяців вони були вільні.

Ярослава не претендувала на спільно нажите майно, а тому у якості відступних отримала квартиру. На цьому етапі екс-подружжя змогло помиритися.

Екс-дружина DZIDZIO Славія розповіла, чому не хотіла брати слухавку та говорити з ним

Весілля Славії та Дзідзьо
Екс-дружина DZIDZIO Славія розповіла, чому не хотіла брати слухавку та говорити з ним

І хоча журналісти очікували, що колишні не зможуть знайти спільну мову, їхнє спілкування дійсно налагодилося після розставання.

Зокрема Славія неодноразово розповідала, що вони не просто підтримують зв’язок, а постійно розмовляють. Михайло надає Ярославі поради, які мають допомогти їй просуватися шоу-бізнесом. Мовляв, раніше він був проти, тому що вона його дружина, але зараз все кардинально змінилося.

Але навіть зараз стаються непорозуміння, а також проявляється не бажання говорити. У своєму новому інтерв’ю Славія розповіла, як одного разу не хотіла брати слухавку.

“Михайло телефонував на мій день народження. Зазвичай ми довго спілкуємося телефоном, хвилин 40 як мінімум. Але того дня я спершу не хотіла підіймати трубку. Ми зібралися у вузькому колі, і для мене це було не стільки свято, як можливість поспілкуватися і підтримати близьких друзів. І ось, коли подзвонив Михайло, було незручно перед гостями відповідати, та все ж друзі вмовили взяти трубку”, – зізналася Славія.

Також співачка наголосила, що вони залишаються рідними і близькими людьми, а зазвичай їхні діалоги тривають близько 40 хвилин.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.