Дмитро Монатік стане батьком втретє та вразив зізнанням: “Взагалі немає різниці хлопчик чи дівчинка”

Дмитро Монатік вже давно має велику прекрасну родину, яку із задоволенням показує публіці і на яку чекав в Україні після 24 лютого. Погані події в країні не вплинули на бажання зірки мати ще дітей.

На даний момент зірка виховує двох прекрасних хлопчиків, які от-от увійдуть у підлітковий вік. Діти час від часу беруть участь у різних фотосесіях з батьком, але частіше за все з’являються на фотографіях на особистій сторінці дружини Дмитра в соціальній мережі Instagram.

Дмитро Монатік знову стане батьком

Монатік заспівав в електричці
Дмитро Монатік знову стане батьком

І хоча родина пережила важку розлуку, а також не знала, як будувати життя далі, зважаючи на усе, що відбувалося навкруги, Дмитро та Ірина наважилися на важливе рішення: у пари з’явиться третя дитина.

У програмі “Ближче до зірок” співак зізнався, що вони з дружиною зараз активно працюють над появою ще одного члена сім’ї.

“Чесно, взагалі немає різниці дівчинка чи хлопчик, але хочеться ще дітей. Я розумію, що є для цього і сили, і бажання, і це завжди дуже велике натхнення. Це ще одне нове життя. Ми не відкладаємо це питання”, – зізнався Монатік.

Судячи з усього, співак та його обранець ця на даний момент активно готуються до цього процесу, і намагаються завагітніти. Втім, ніяких деталей щодо підготовки зірка не розповідав. Зазвичай, у цьому питанні майбутнім мамам допомагають лікарі, які призначають необхідні курси вітамінів, а також інколи навіть визначають необхідність стимуляції.

Нагадуємо, що не так давно стало відомо про вагітність Іванни Онуфрійчук, яка також рік тому говорила про те, що вони з чоловіком активно працюють над питанням вагітності. Але для телеведучої це вперше. На даний момент вона якраз активно розповідає про те, через які етапи проходило для того, щоб бути готовою виносити дитину.

Цілком імовірно, що Ірина з цього також зможе зробити велику кількість контенту, який до того ж допоможе іншим користувачам зрозуміти, як правильно підійти до даного питання та спланувати поповнення в сім’ї. Як говорить практика, так і публікації насправді неймовірно популярні в соціальних мережах, адже ці теми раніше не обговорювалися відкрито.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.