Ані Лорак повідомила про смерть батька: українського патріота і журналіста Мирослава Куєка. Реакція співачки

Чоловік був гідним представником нації. Його донька опублікувала спільне фото з батьком та запевнила, що він назавжди залишиться в її серці.

Про смерть видатного українського журналіста стало відомо після публікації члена Національної спілки журналістів України Юхима Гусара. Чоловік повідомив про трагедію у Facebook. Згідно з дописом, душа Мирослава Куєка відлетіла сьогодні, 18 квітня. З якої причини чоловік помер, поки невідомо. Можливо трохи пізніше близькі журналіста проллють світло на ситуацію.

Мирослав був гідним членом нашого суспільства, справжнім патріотом своєї держави. Чоловік був відзначений подякою президента та Державною стипендією видатним діячам у галузі культури.

“Сьогодні сумна звістка сколихнула серце: помер Мирослав Куєк”, – написав Юхим.

Помер відомий український журналіст Мирослав Куєк
Помер відомий український журналіст Мирослав Куєк

Його донька, яка на відміну від батька обрала іншу сторону, відреагувала на звістку та опублікувала допис у своєму Instagram. Співачка прикріпила архівне фото до допису. Жінка запевнила, що буде завжди берегти пам’ять про батька у своєму серці.

“Прощавай, тату. Ти завжди в моєму серці”, – написала Кароліна.

Відомо, що Мирослав пішов з родини, ще до появи донечки. мати не змогла самостійно попіклуватися про дитину, тож Кароліна Куєк опинилася у дитбудинку. Батько навідував доньку та присилав їх подарунки. Чоловік хотів забрати Кароліну до себе, проте дівчинка відмовлялася, бо боялася засмутити матір.

Що відбувалось між Ані Лорак та Мирославом Куєком після початку повномасштабної війни невідомо. Проте, відомо, що родичі обрали протилежні сторони. Чоловік залишився працювати в Україні, а його донька замовчує російська агресію та готується отримати російське громадянство.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.