Найсильніша людина світу Василь Вірастюк ефектно “перепросив” перед Іво Бобулом: і Потапу теж дісталося

Чоловіки ніяк не можуть залишити конфлікт, що трапився понад 8 років тому. Іво Бобул хоче особистих та щирих вибачень, а Вірастюк не розуміє, чому повинен просити пробачення.

Мало хто знає, проте в Іво Бобула є персональний готельний номер. Кімната розміщена в одному з готелів Чернівців. Інтер’єр там, прямо кажучи специфічний, вся кімната завішена фотографіями, особистими речами та нагородами артиста.

В номері зупинялися й інші знаменитості України, не зміг стриматися і Василь Вірастюк. Чоловік був вражений побаченим. Щобільше, нардеп відверто висміяв інтер’єр та надбання артиста. Чоловік запевняє, що лише жартував та не хотів образити Бобула, проте той, жарту не зрозумів.

“Потрапив у святая святих, номер-музей легенди українського шоу-бізнесу”, – розповідав Вірастюк у соц.мережах.

Василь Вірастюк різко висловився щодо Бобула та Потапа
Василь Вірастюк різко висловився щодо Бобула та Потапа

Відомий український досі не може забути Вірастюку минулий конфлікт. Пройшло вже 8 років, але Іво Бобул переконаний, що нардеп має вибачитися, адже побачив у його діях непристойну поведінку. Про це чоловік розповів на інтерв’ю зі Славою Дьоміним.

“Це не прикол, це дурість. Не треба сміятися над тим, що людина має. Це недолугість. Для мене ця людина вмерла назавжди”, – висловився Іво Бобул.

Василь Вірастюк різко висловився щодо Бобула та Потапа
Василь Вірастюк різко висловився щодо Бобула та Потапа

Про те, що артист досі тримає у собі образу, інтерв’юєр поділився з “кривдником”. Він розповів, що Бобул пробачить Вірастюку, якщо той вибачить особисто перед співаком. На що стронгмен відповів коротко, пославши Бобула на три веселі літери українського алфавіту. Він впевнений, що нічого кримінального не зробив, а у Бобула просто немає почуття гумору. Чоловік додав, що раніше перепрошував за інцидент й робити це повторно намірів не має.

“Та пішов він на ***, товстий мішок л*айна”, – відповів Василь.

Крім того, під час бліцопитування, на початку інтерв’ю, Василь висловив бажання заїхати у пику популярному українському продюсеру та реперу Потапу. Чому та за що, чоловік не повідомив.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.