Камалія вразила розкішним образом у мілітарі стилі: ось яку красу проґавив бізнесмен Мохаммад Захур

Камалія, як і більшість українських виконавців, активно долучається до благодійних заходів, що присвячені зборам коштів на потреби ЗСУ. Днями зірка показала ефектний образ на одному з таких вечорів.

12 квітня співачка Камалія долучилась до благодійного заходу “Твій вихід в світ”, що спрямований на допомогу нашим захисникам та захисницям, а також на відновлення Миколаївської області. Вечір відбувся у КВЦ “Парковий”, де зібрались волонтери, артисти та ведучі. Камалія стала секретною зіркою заходу, яка вразила глядачів стильним та ефектним образом.

У своєму фотоблозі в Instagram артиста регулярно ділиться всіма актуальними новинами, тож цей захід не став виключенням. Днями Камалія опублікувала допис, в якому виразила вдячність усім причетним до благодійного концерту, а також показала й підписникам свій образ у стилі мілітарі. Костюм співачки доповнює плащ та довга прикраса на шиї у вигляді ланцюжків з кулями та червоним камінням.

Знімки не залишились без уваги підписників, вони одразу ж засипали співачку компліментами:

“Яке у Вас розкішне вбрання! Хто дизайнер?”

“Неймовірне вбрання, як завжди неперевершена”

“Це не вбрання – це розрив”

“Дай Боже Вам, Камалія, здоров’я, натхнення, успіхів у вашій благородній праці, яку присвячуєте допомозі ЗСУ!”

Нагадаємо, рік тому Камалія заявила, що розлучається з пакистанським бізнесменом Мохаммадом Захуром, після 20 років подружнього життя. Наразі зірки підтримують близькі дружні стосунки та виховують 2 спільних доньок Арабеллу та Мірабеллу. Вони продовжують разом святкувати важливі сімейні події. Ба більше, після офіційної заяви про розлучення експодружжя неодноразово бачили разом в публічних місцях, а Камалія час від часу публікує світлини Захура до свого Instagram.

Співачка Камалія зачарувала публіку образом у мілітарі стилі
Співачка Камалія зачарувала публіку образом у мілітарі стилі

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.