Вікна з квартири колишньої дружини Дзідзьо виходять на маєток Андрія Данилка: як виглядає будинок Сердючки

Співачка Slavia поділилась знімками зі свого вікна, як виявилось, артистці відкривається вигляд на розкішний будинок на Хрещатику, в якому живе Андрій Данилко. Як виглядає квартира знаменитості?

Ексдружина Дзідзьо, Ярослава Притула, більш відома за своїм сценічним псевдонімом Slavia, має особистий фотоблог у Instagram. Сюди артистка публікує анонси свої творчих доробків, а також час від часу ділиться з шанувальниками актуальними новинами зі свого життя.

Як відомо підписникам профілю виконавиці, вже протягом тривалого часу вона робить ремонт у власній оселі, тож вимушена жити у іншому місці. Спостерігаючи за Insta-stories Ярослави, можна нерідко помітити її біля столичного ЦУМу. Виявилось недарма, адже наразі Slavia проживає на Хрещатику. Днями артистка опублікувала нові знімки до свого блогу, на них можна побачити розкішний вигляд з вікна. Також з цієї квартири чудово видно відомий будинок із зіркою, в якому проживає Андрій Данилко.

Співачка Slavia показала вигляд на розкішну квартиру Андрія Данилка на Хрещатику
Співачка Slavia показала вигляд на розкішну квартиру Андрія Данилка на Хрещатику

Екскурсія квартирою Андрія Данилка

Рік тому Андрій Данилко, що відомий своїм образом Вєрки Сердючки, взяв участь у фотопроєкті Мушега Цироняна про українців, що від початку повномасштабного вторгнення залишились у своїх домівках. В рамках проєкту Данилко показав аудиторії свою квартиру на Хрещатику.

Циронян зазнімкував співака на його кухні, також до цієї серії увійшли фото Данилка з його близькою подругою Інною Білоконь (“мамою” Вєрки Сердючки) та консьєржем Кузьмичем у бомбосховищі. До слова, у своєму Instagram Мушег Циронян розповів, що із Кузьмичем Андрій познайомився після початку повномасштабного вторгнення.

“Війна багато на що вплинула. Тепер ми стали дружніми з тими, чиїх імен раніше навіть не знали. Цей час згуртував людей і розірвав будь-які кордони”, – розповів фотограф.

Нагадаємо, житло за адресою Хрещатик, 25, Данилко придбав понад 10 років тому. Тоді трирівневі апартаменти обійшлись співаку в 1,2 мільйонів доларів.

Співачка Slavia показала вигляд на розкішну квартиру Андрія Данилка на Хрещатику
Співачка Slavia показала вигляд на розкішну квартиру Андрія Данилка на Хрещатику

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.