Олександр Пономарьов повідомив про поповнення в сім’ї розповів про свої емоції: “Я її показую вперше”

Співак Олександр Пономарьов дав онлайн-інтерв'ю, де вперше показав шанувальникам свого малюка, який лиш нещодавно з'явився у нього. Артист не стримував емоцій в ефірі.

Днями відомий український співак Олександр Пономарьов дав інтерв’ю головній редакторці вебвидання “Гордон” Олесі Бацман. В рамках розмови артист поділився ексклюзивною інформацією про свої творчі доробки, зачепив тему війни, адже постійно бере участь в благодійних вечорах та влаштовує власні концерти, присвячені збору коштів на потреби ЗСУ, а також зачарував глядачів милими кадрам зі своєю малечею.

Під час інтерв’ю, пані Олеся помітила пухнастий хвостик, який час від часу з’являвся в кадрі Пономарьова. Як виявилось, це нова домашня улюблениця співака – собачка породи ши-тцу, по кличці Шаня.

“Це Шаня, моя собака. Я її показую вперше”, – з посмішкою каже виконавець.

Олександр Пономарьов розповів про щасливе поповнення в родині
Олександр Пономарьов розповів про щасливе поповнення в родині

Однак Олександр поділився й сумною звісткою про свою колишню домашню тваринку. Річ у тім, що Пономарьов неабияк любить песиків, тож завжди мав улюбленців різних порід. До Шані Пономарьов мав собачку по кличці Прада, також породи ши-тцу. Проте після початку повномасштабного вторгнення вона померла, сталося це 7 травня 2022 року.

Коли Пономарьов ділився новиною про втрату в ефірі, можна було помітити біль в його очах. За його словами, було важко переживати втрату Прада, тож він вирішив взяти собі також ши-тцу.

Олександр Пономарьов розповів про щасливе поповнення в родині
Олександр Пономарьов розповів про щасливе поповнення в родині

Інтерв’юерка поцікавилась, який характер має його нова улюблениця. Олександр зізнався, що Шаня досить шкодна, але одночасно дуже ласкава й добра.

“Прада, вона була така, з характером, могла і цапнути, а Шаня – ні. Вона може зализати тільки”, – прокоментував Олександр Пономарьов.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.