“Як можна дарувати, а потім ділити” – Ексдружина Остапчука Горняк розповіла нові подробиці поділу майна

Конфлікт поділу майна шоумена Володимира Остапчука та його ексдружини, нотаріусині Христини Горняк триває. Днями Горняк розкрила нові подробиці сімейної драми.

Нещодавно Ексдружина Володимира Остапчука, блогерка та нотаріусиня Христина Горняк дала інтерв’ю для YouTube-проєкту “Балючі теми”. В рамках розмови Горняк розкрила нові подробиці скандалу, що стосується поділу майна з колишнім чоловіком.

Раніше нотаріусиня ділилась у своєму фотоблозі, що Остапчук не бажає вирішувати питання поділу їхнього спільного будинку мирним шляхом. Чоловік ігнорує будь-які приватні та публічні звернення. В новому інтерв’ю Горняк зізналась, що після розлучення ексчоловік планував подарувати їй цю оселю, проте згодом передумав. Як вважає Христина, ймовірно, на його рішення повпливала нова обраниця – 23-річна Катерина Полтавська.

Колишня дружина Остапчука Горняк розповіла, як шоумен ділить з нею майнозапитання про колишні стосунки Остапчука
Колишня дружина Остапчука Горняк розповіла, як шоумен ділить з нею майнозапитання про колишні стосунки Остапчука

Наразі конфлікт між експодружжям стосується лише поділу будинку, однак Горняк розповіла, що Остапчук планував “переполовинити” й подарунки колишній. Це стосувалось автомобіля Range Rover, який Христина отримала від шоумена на початку стосунків.

“Я кажу: “А як це? Це ж подарунок. Може тоді ще прикраси Cartier давай навпіл розрізати?”. Це якась дивна історія”, – каже Горняк.

За словами блогерки, цей випадок неабияк її вразив, адже навіщо спочатку робити такий подарунок на всю країну, а потім називати його спільним майном.

Колишня дружина Остапчука Горняк розповіла, як шоумен ділить з нею майно
Колишня дружина Остапчука Горняк розповіла, як шоумен ділить з нею майно

На запитання про шлюбний договір Горняк також відповіла. Вона не бачила сенсу в його підписанні, адже ніколи не планувала розлучатись. До речі, у ці стосунки блогерка вступила зі своїм майном, натомість як Остапчук, віддав усе дітям та першій дружині, з якою жив протягом 13 років.

Схожі статті