Відома українська ведуча зізналася, що певний час жила з Вакарчуком під одним дахом: “У нас хороша історія”

Це було дуже давно, коли про гурт "Океан Ельзи" ще майже ніхто не знав, проте Соня зі Святославом залишилися у гарних стосунках й донині та періодично спілкуються.

Українська радіоведуча Соня Сотник розповіла цікаві подробиці зі свого життя. Виявляється, вони зі Святославом Вакарчуком були дуже близькі та навіть мешкали в одній квартирі. Як це було, жінка розповіла для YouTube-каналу ТСН.

За словами Соні, на початку своєї кар’єри, коли гурт вирушив до Києва для підписання свого першого контракту. Тоді, у зірок українського року власного житла у столиці не було, не було й коштів на його винаймання. Тому, чоловіки залюбки прийняли пропозицію та певний час ділили житло з ведучою.

“З Вакарчуком у нас хороша історія й я дуже поважаю все, що він робить. Ми з одного міста”, – розповіла жінка.

Соня Сотник розповіла, що певний час жила з Вакарчуком
Соня Сотник розповіла, що певний час жила з Вакарчуком

Співачка також зізналася, що мала дуже теплі стосунки з покійною Русланою Писанкою. Вона згадує її, як людину, яка постійно випромінювала енергію та позитив. Телеведуча ніколи не відмовляла у допомозі та робила все, що в її силах.

“Це таке світло, безкомпромісність й внутрішня сила. Вона, коли заходила до кімнати, тобі ставало легше дихати. Ти відразу підтягуєшся поруч з нею”, – поділилася Соня.

Соня Сотник розповіла, що певний час жила з Вакарчуком
Соня Сотник розповіла, що певний час жила з Вакарчуком

Соня Сотник заміжня. Її чоловік Михайло військовослужбовець. Цікаво, що жінка самостійно освідчилася коханому, коли той потрапив до госпіталю у 2014 році. Жінка і собі вивчилася на військову спеціальність. Наразі, ведуча має спеціальність оператора дрона. Вона вважає, що у наш час, це необхідні звання та запевняє, що за потреби долучиться до захисту держави.

“Я готова стати в стрій. І ми з Михайлом (чоловік – прим. ред.) вже говорили і він сказав поки давай… Але цей момент може настати будь-коли”, – розповіла ведуча.

Соня Сотник розповіла, що певний час жила з Вакарчуком
Соня Сотник розповіла, що певний час жила з Вакарчуком

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.