Співак Шаман, який живе на гроші Ротару, видав свою таємницю після втечі до США: “Подорож була захоплюючою”

Як відомо, у знаменитої української співачки Софії Ротару є спадкоємець, який також намагається підкорити сцену. Анатолій Євдокименко на даний момент знаходиться в США.

Родина Софії Ротару 2 роки тому потрапила у гучний скандал. Син та онук співачки намагалися незаконно перетнути кордон та втекти, в результаті чого були затримані прикордонними службами. Фото їхнього арешту одразу ж облетіло мережу, але Софія Михайлівна не поспішала давати коментарі, і, врешті-решт, зробила вигляд, наче нічого не відбувалося.

Софія Ротару та Руслан Євдокименко
Онук Софії Ротару розповів про свою поїздку до Сполучених Штатів

Онук Софії Ротару промовчав про свою поїздку до Сполучених Штатів

Як стало відомо згодом Руслан так і залишився в Україні, а от його син Анатолій все ж таки виїхав за кордон. Спочатку молода людина засвітився у Франції, потім в Італії. Про свою втечу він не мовчав, і визнав, що таки виїхав, але не розповів як саме.

Інсайдер розповів, де зараз Софія Ротару та чому уникає людей
Онук Софії Ротару розповів про своє життя в Сполучених Штатах

На даний момент Анатолій продовжує займатися творчістю та музикою, і називає себе Шаманом. Музика його поки що не набирає популярності, але бабуся та рідні підтримують чоловіка у його починаннях.

Тим часом з’являлася інформація про те, що Софія Михайлівна придбала нерухомість в Італії, і одразу оформила її на свого сина. Можливо, втеча онука та цей крок якось пов’язані між собою. Однак, сам Анатолій днями показався у Сполучених Штатах Америки.

Кажуть, що зараз молодик приспівуючи живе у США на гроші своєї знаменитої бабусі. Він розвивається творчо і, згідно з останніми даними, навіть підписав контракт із місцевими колегами, але, мабуть, розкішне життя чоловікові з власних доходів не потягнути. На цей випадок завжди є заробітки співачки, що вже реалізувалася.

Тим часом на особистій сторінці хлопця в соціальній мережі Instagram з’явилося нове фото, в якому Анатолій намагається копіювати героя Гете Фауста. У дописі до публікації молодик робить незвичайне зізнання через цитату класика.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.