Дружина Віктора Павліка зізналася, як коханий реагує на бажання народити другу дитину: “Головне, що я хочу”

Блогерка Катерина Репяхова не приховує, що планує народити другу дитину. Жінка дуже хоче донечку. Проте, як до цієї ідеї ставиться 58-річний Віктор Павлік?

Відомий український артист Віктор Павлік обрав собі за дружину значно молодшу жінку. Різниця між закоханими складає 28 років. Тож не дивно, що молода Катерина хоче велику родину та мріє про народження доньки. Але, нещодавно жінка зізналася, як до її бажання ставиться співак. Особистим вона поділилася у коментарі для проєкту “Ранок у великому місті“.

Катерина Репяхова зізналася, чи хоче Віктор Павлік ще дітей від неї
Катерина Репяхова зізналася, чи хоче Віктор Павлік ще дітей від неї

Це чудово, що вони обговорили свої плани разом. Важливо, щоб партнери розуміли один одного і спільно приймали рішення про такі важливі аспекти життя, як розширення родини. Якщо вони обидва раді цій ідеї, то це створює міцну основу для щасливого сімейного життя. Але, що робити, якщо чоловік проти?

За словами блогерки, Віктор не у захваті від перспективи стати батьком в п’яте. Чоловік зсилається на свій поважний вік, мовляв, це дуже важко бути молодим батьком, коли закінчується шостий десяток.

“Віктор Франкович каже, що він старий і не витримає. А я, звісно, хочу ще дітей. Хочу ще дуже донечку. Головне, що я хочу, а все інше вже…”, – поділилася Катя.

Катерина Репяхова зізналася, чи хоче Віктор Павлік ще дітей від неї
Катерина Репяхова зізналася, чи хоче Віктор Павлік ще дітей від неї

Попри скептично налаштованого чоловіка, Репяхова впевнена, що її мрія збудеться. Вона вважає, що зможе домовитися з коханим та у майбутньому їх родина поповниться новонародженою донькою.

Нагадаємо, Віктори Павлік є батьком трьох синів та доньки. Найстаршому нащадку артиста вже 39 років, а наймолодшому Михасику лише 3 рочки. Михайло має проблеми з мовленням, тому Катерина активно займається його лікуванням та розвитком. Жінка водить його до логопеда, на масажі та у басейн. Майже кожного дня, у синочка є процедури. Репяхова розповіла, що хлопчик робить колосальні успіхи, але попереду ще довгий шлях.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.