Могилевська зі сльозами на очах розповіла про головну причину свого стану: “Робила все, що було в силах”

Знаменита українська співачка Наталія Могилевська анонсувала свої виступи у різних містах України з виставою, яка присвячена останнім подіям в Україні.

Днями афіша з’явилася на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram. У кадрі Наталія Могилевська постає у доволі незвичному для себе образі, адже зазвичай намагається дарувати хороший настрій.

Але в цей раз на знімку Наталія плаче, а сльози стікають в неї по обличчю. Усе для того, щоб створити правильний антураж та передати настрій, який буде панувати на виставі. Зірка створила проєкт, в якому йдеться про останні події в Україні та пережити дорослими та дітьми, людьми різних професій та різних релігій.

Наталія Могилевська анонсувала свою нову виставу у містах України

Наталія Могилевська анонсувала свою нову виставу у містах України. Скріншот особистої сторінки зірки

Як відомо, співачка з перших днів намагалася активно брати участь у різних волонтерських ініціативах та благодійних концертах. Зокрема, вона їздила в точки, куди боялися діставатися навіть чоловіки з її команди, і в результаті приїздила туди разом зі своїм коханим Валентином.

Пізніше також стало відомо про те, що Наталія Могилевська удочерила двох дівчат, які пройшли через непрості речі. Зокрема старша Мішель, як зізнавалася артистка, стала матір’ю своїй молодшій сестричці, адже уся відповідальність за дитину лягла на її тендітні плечі.

Тобто, співачка завжди наголошує на те, що їй є багато чого розповісти публіці, і усе це добре вміщається, хоча і не повністю, у виставі.

“Наталя Могилевська не лише співатиме, а більше читатиме вірші Юрія Рибчинського і… говоритиме. Сама співачка й акторка Наталя Могилевська з перших днів стала до лав волонтерів, адже саме народні артисти, на її думку, мають бути завжди з народом.  Тож вона допомагала людям, і робила все, що було в її силах… Тільки творчість може врятувати і не дасть зійти з розуму. Саме так народилася вистава”, – йдеться в анонсі.

Варто відзначити, що Наталя Могилевська не вперше влаштовує такі вистави, адже також має на своєму рахунку також проєкт, присвячений її матері.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.