“Ви колись навчитеся радіти?!”: Сергій Притула розповів, від чого втомився та різко відповів хейтерам

Пропри чималу роботу, яку Сергій зараз виконує, завжди знайдуться ті, хто краще розбирається та краще зробить. Чоловіка вже замучили "диванні" експерти.

Відомий український телеведучий, а нині волонтер Сергій Притула після початку повномасштабної війни покинув роботу на телебаченні та присвятив себе допомозі іншим. На його рахунки чи ненайбільші збори на користь ЗСУ, проте й він періодично отримує “на горіхи” від хейтерів. Про це та його ставлення до критики він розповів у інтерв’ю Наталії Мосейчук.

Чоловік зізнався, що найбільше хейту прилітає через купівлю супутника. Й хоча з того часу пройшло майже два роки, користувачі мережі досі не вдоволені покупкою.

“Внутрішні зрадофіли. Які не вміють порадіти за наші успіхи. Показова історія це кейс з супутником. ГУР задоволений, ми задоволені, всі задоволені, але ж є якась група людей, які вважають, що не все чисто. Я пам’ятаю, як Резніков написав великий пост про це, але ні “не авторитет, то він напевно з ним в долі”, ГУр виставляє інформацію, “не це все не те, щось не так”. Та бл*ха, ви колись навчитесь радіти за те, які ви круті. Ми перша в історії нація, яка скинулась баблом та купила своїй військовій розвідці супутник. Ну я, наприклад, українцями дуже пишаюся по цьому кейсу, та і по багатьох інших”, – пояснив Сергій.

Сергій Притула різко відреагував на критику від хейтерів
Сергій Притула різко відреагував на критику від хейтерів

Чоловік закликає українців продовжувати донатити та підтримувати армію. Попереду багато роботи та кожен має допомагати тим, чим може. На думку екстелеведучого, ми маємо дякувати одне одному та триматися купи, так швидше ми прийдемо до перемоги. Адже єдність та сміливість українського народу неперевершена.

“Шукаємо внутрішні резерви, дістаємо з кишені, донатимо”, – закликав чоловік.

Сергій Притула різко відреагував на критику від хейтерів
Сергій Притула різко відреагував на критику від хейтерів

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.