МастерШеф 13 сезон 11 випуск від 20.04.2024: хто покинув шоу – “Для ресторану в селі його навичок вистачить”

Хто покинув "МастерШеф-13" вже відомо. Щоб дізнатися, хто з учасників назавжди попрощався з можливістю отримати перемогу, ознайомтеся з нашим матеріалом.

Хто покинув “МастерШеф-13” вже стало відомо. На цей раз проекту вилетів Віталій.

Хто покинув “МастерШеф-13”

На цей раз суті вирішили випробовувати учасників на стратегічне мислення, планування та домовленості. Ольга Мартиновська, Володимир Ярославський та Ектор Хіменес-Браво самостійно поділили аматорів на пари. А далі саме парам довелося розділити між собою те, що було під коробками-загадками. Це було перевіркою на стосунки та прагнення перемагати.

Судді шоу обирали пари так, щоб двоє між собою дружили. Адже тільки так можна визначити, хто вчасно включить своє стратегічне мислення та забуде про

Любителям довелося вже на етапі розподілу продуктів та девайсів шукати шляхи вирішення проблем, адже тарілка, ніж та важливі складові страв були лише в одному екземплярі. Не всі змогли відстояти власні інтереси, тож на вердиктах почули не найприємніші відгуки від дегустації. Богдан із Віталіком отримали чорні. Найкращою стала Аліна, яка отримала заслужений перший імунітет.

В результаті битви чорних фартухів було прийняте рішення про те, що шоу має покинути Віталій, з чим не погодилася велика кількість підписників шоу в соціальній мережі Instagram. Зокрема шанувальники вказала на те, що у учасника доволі хороші знання, і він міг би скласти достойну конкуренцію іншим.

Хто покинув “МастерШеф-13”

Нагадуємо, що вже 2 роки знімальний процес проекту відбувається в абсолютно нових умовах як для команди, так і для учасників. Зокрема, тематика випусків так чи інакше торкається актуальних подій в Україні та зачіпає сучасні проблеми, з якими зіштовхуються українці.

Також продюсери дослухалися до своєї публіки і на даний момент абсолютно всі аматори розмовляють у кадрі українською. Але це не позбавило проект від постійної критики, яка вельми помітна у мережі. Зокрема, глядачі пишуть про те, що сезони стали набагато нуднішими.

Схожі статті