“Я ставлю перед фактом, і все”: дружина Віктора Павліка розповіла, чому музикант вирішив з нею розлучитися

Віктор Павлік та його 29-річна дружина Катерина разом вже багато років. Їхній шлюб наробив чимало шуму в мережі, але зараз дівчина все більше закохує в себе аудиторію.

Коли стало відомо про стосунки між Віктором Павліком та його концертною директоркою, остання прийняла рішення про те, що буде набирати популярність через блог в соціальній мережі Instagram. Це був дуже сміливий крок, адже у пари було багато недругів.

Тим не менш, Катерина вельми швидко змогла набрати популярність та почала виходити на хороші доходи. Врешті-решт, ситуація обернулася таким чином, що Катерину впізнають частіше, ніж її чоловіка.

Катерина Репяхова розповіла, чому Віктор Павлік хотів з нею розлучитися

Катерина Репяхова розповіла, чому Віктор Павлік хотів з нею розлучитися

За ці 4 роки активного розвитку, як блогера, Катерина наважилася на серйозні зміни, зокрема на пластичні операції. Варто відмітити, що її неодноразово критикували в мережі за зовнішність, але зірка завжди захищала себе і доволі жорстко.

І також вона неодноразово говорила про те, що Віктор Франкович проти пластики. Однак, вона до нього у цьому питанні не дослухається. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше розповіла, що Віктор Франкович озвучив їй причину, через яку захоче з нею розлучитися. І це саме зміни у зовнішності.

“Колись він мені казав, якщо зробиш те чи те, то я розведуся… Ну не розводиться, ясна справа. Він думав, що це буде працювати, але не працює. Важко, звикає. Я його довго готую морально. Я не раджуся, я ставлю перед фактом і все”, – поділилася дружина зірки в “ЖВЛ”.

Підписники Катерина добре пам’ятають, як вона після ринопластики готувала свого чоловіка морально до того, щоб він побачив її в оновленому вигляді. Тим не менш, Віктор Франкович, не дивлячись на своє попередження, прийняв новий вигляд своєї коханої.

Сама ж Катерина говорить про те, що не прийняла попередження чоловіка всерйоз, і звичайно, він не наважився подати на розлучення. Втім, вона завжди його намагаються підготувати до нових змін, які будуть в ній відбуватися.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.