“Зараз, ми йдемо різними шляхами”: 42-річна Катерина Кухар розповіла про проблеми у стосунках з чоловіком

Балерина пояснила своє ставлення до творчості Олександра. Також, вона прокоментувала скандал, у який нещодавно потрапив її офіційний чоловік.

Відома українська балерина та хореографиня Катерина Кухар розповіла про відносини зі своїм чоловіком Олександром Стояновим. Жінка не розкрила подробиць їх особистих стосунків, але висловилася щодо нещодавнього скандалу навколо Олександра.

У коментарі для NV, балерина зізналася, що не підтримує чоловіка в його рішенні продовжувати виконувати “Лебедине озеро”, твір російського композитора Чайковського.

“Ніколи не радила йому нічого по роботі, він самодостатня доросла людина й завжди робить так, як вважає за потрібне. Й тим паче зараз, ми йдемо різними шляхами”, – розповіла жінка.

Катерина Кухар розповіла про стосунки з чоловіком
Катерина Кухар розповіла про стосунки з чоловіком

Водночас жінка захистила честь свого коханого. Вона зазначила, що Стоянов продовжує просувати українську культуру, він єдиний, хто ставить балет “Лісова пісня” та показує його по всьому світу. Й хоча, вона не згодна з його рішенням щодо “Лебединого озера”, пишається ним, як професіоналом своєї справи.

Нагадаємо, навколо пари давно ходять чутки про їх розлучення. Почалась все, коли Олександр назвав Катерину “матір’ю своїх дітей”, що дуже здивувало шанувальників. Чому не дружна? Чому не кохана жінка? Чому саме таке формулювання обрав хореограф?

Катерина, у свою чергу, підлила масла у вогонь. E своєму Instagram, жінка оприлюднила допис, з досить провокативним підписом.

“Коли в особистому житті жінки відбуваються зміни, вона йде до перукаря”, – написала балерина.

Катерина Кухар розповіла про стосунки з чоловіком
Катерина Кухар розповіла про стосунки з чоловіком

Проте, окрім неоднозначних натяків, жодних підтверджень, або спростувань інформації про розлучення не було. Тому, наразі, шанувальникам залишається тільки здогадуватися про стосунки всередині родини.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.