43-річна Тоня Матвієнко розповіла, що допомогло їй впоратися з втратою: “Вчуся жити заново, без мами”

Артистка дала відверте інтерв'ю та розповіла, як змогла оговтатися після смерті найріднішої людини, легенди української естради Ніни Матвієнко.

8 жовтня 2023 року цей світ залишила легендарна українська співачка Ніна Матвієнко. Ця втрата стала болючою для всього суспільства, але це ні в якому випадку не можна порівняти з біллю Тоні, яка похоронила мати. Довгий час жінка не могла прийти до тями та повернутися до звичного життя. Проте, пізніше вона трохи оговталася та змогла поділитися тим, що відбувається в її серці. Про свої почуття вона розповіла в інтерв’ю для журналу VIVA!.

Співачка зізналася, що відчула неймовірний стрес. Не було й дня, щоб вона не думала про мати. На фоні сильних переживань та постійних нервів, вона значно схудла, в неї почало випадати волосся.

“Десь три тижні я взагалі не спала. Постійно було відчуття, що мама поряд, і я подумки з нею розмовляла, знала навіть, що вона відповість”, – поділилася Антоніна.

Тоня Матвієнко розповіла, що допомогло їй впоратися з втратою матері
Тоня Матвієнко розповіла, що допомогло їй впоратися з втратою матері

Артистка розповіла, що намагалася вийти на сцену, але не мала сил. Тому просто розплакалася перед публікою. Шанувальники зрозуміли її стан та підтримали жінку. Трохи пізніше, її зателефонували з інституту, де вона працює та попросили повернутися до роботи, адже у студентів Матвієнко розпочиналася сесія. І тоді вона змогла пересилити себе, бо відчула відповідальність перед молоддю.

“І я подумала – це ж мої студенти, я за них відповідаю, їм же можуть нижчі оцінки поставити на сесії. Оце мене і врятувало – я вийшла на роботу”, – пригадала жінка.

Тоня Матвієнко розповіла, що допомогло їй впоратися з втратою матері
Тоня Матвієнко розповіла, що допомогло їй впоратися з втратою матері

Жінка зізнається, що її досі дуже важко, проте чоловік та друзі намагаються витягнути її зі стану постійної депресії. Це дуже допомагає. На думку співачки, головне в час найбільшого болю не залишатися на самоті.

Схожі статті