“Почала зраджувати у шлюбі”: причина розлучення Камалії та мільярдера Мохаммада Захура вийшла назовні

Знаменитий український блогер Богдан Беспалов вперше розповів публіці, що сталося між Камалією та її чоловіком-мільярдером, з яким вона розлучилася.

2 роки тому стало відомо, що мільярдер Мохаммад Захур забрав своїх дітей та рушив у Лондон. Його дружина Камалія залишилася в Україні, адже навідріз відмовилася евакуюватися.

Але вже через декілька місяців вона опинилася у Великобританії. Це були останні дні, які подружжя проводили разом, адже пізніше співачка повернулася до України без чоловіка, а потім повідомила про те, що розлучається. Причина розставання названа не була.

Напередодні артистка зізнавалася, що була серйозно засмучена через позицію свого благовірного, який у конфлікті підтримав неї, а свою дочку.

Богдан Беспалов назвав причину розлучення Камалії і Захура

Не можуть одне без одного навіть після розлучення: що між Камалією та Захуром
Богдан Беспалов назвав причину розлучення Камалії і Захура

Однак скандальний блогер Богдан Беспалов стверджує, що знає причину розставання пари, і вона вельми прозаїчно. Нібито артистка зрадила чоловіку з іншим, і саме він став причиною останніх фото з співачкою, які викликали не бували шум в мережі.

Так, Камалія була вимушена захищати свого чоловіка і пояснила публіці, що він ніколи її не чіпав і не робив їй боляче. Але Богдан запевняє, що Камалія все ж таки зазнає поганого ставлення від коханого, але це не мільярдер, а коханець, заради якого вона розірвала шлюб.

“Все через те, що вона закохалася в Мішу. Це той чолов’яга, який, за чутками, її лу*цює. Співачка почала зраджувати в шлюбі і Захур готовий був її пробачити. Коли він дізнався, то сказав: “Окей, я забуду, закрию очі, тільки припини це робити”. На що Камалія відповіла: “Ні, я обираю іншого” і пішла до нього. Вона повернулася в Україну і почала з ним жити”

Артистка поки що не відреагувала на дане зізнання, хоча зазвичай доволі швидко виходить на зв’язок зі своєю публікою, коли чує подібні плітки. Мільярдер же взагалі не користується соціальними мережами, щоб бути в курсі подій.

При цьому точки артистки продовжують перебувати у Великобританії, і вже як 2 роки у розлуці з матір’ю.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.