Вже 40 років: як виглядає дорослий син Віктора Павліка, який на 11 років старший за його четверту дружину

Співак Віктор Павлік зворушливо привітав старшого сина із Днем народження. Олександр уже відзначає "серйозний" ювілей. Як відреагувала Катя Репяхова?

Співак Віктор Павлік до своїх 58-ми рокам вже встиг одружитися чотири рази, причому кожна наступна дружина була молодшою за попередню. Кожна жінка народила артисту по одній дитині. Старший з’явилася у першому ранньому шлюбі, єдина дочка народилася у другому, син Павло, який помер у 2020 році, народився у шлюбі з танцівницею Лорою Созаєвою. Молодшого Мишка народила Павліку його четверта дружина – блогерка Катерина Репяхова. Незабаром хлопчику виповниться три роки, а сьогодні, 22 квітня, відзначає ювілей перший син артиста – Олександр.

На честь дня Народження первістка Віктор Павлік опублікував у Instagram пост, де привітав його із важливою подією. Під знімком на якому батько та син позують разом, співак зазначив, що 40 років – це вже “серйозна дата” та побажав Олександру здоров’я та “панівного благословення”.

Віктор Павлік показав старшого сина, якому виповнилося 40 років
Віктор Павлік показав старшого сина, якому виповнилося 40 років

“Щоб у тебе було все гаразд у житті! Люблю!” – написав Павлік.

До привітань приєдналася і молода дружина артиста – Катерина Репяхова, яка обмежилася одним словом – “Вітаємо”.

Зазначимо, що 40-річний Олександр народився у першому ранньому шлюбі артиста. І хоча цей шлюб тривав зовсім недовго, це завадило з часом побудувати із сином теплі та дружні стосунки. До того ж хлопчик єдиний, хто пішов стопами батька і теж став музикантом. Первенець Павлика брав участь у шоу “X-фактор” та різних музичних міжнародних фестивалях.

Віктор Павлік і всі його діти
Віктор Павлік і всі його діти

Другою дружиною знаменитого співака була уродженка Казахстану на ім’я Світлана. 1987 року вона народила співаку доньку Христину. Найдовше Віктор Павлик прожив із танцівницею Лорою Созаєвою. У цьому шлюбі народився син Павло, який помер від онкології у 2020 році. Хлопцеві було лише 21 рік.

Зараз Павлик щасливий у шлюбі зі своєю четвертою дружиною блогеркою Катериною Репяховою, яка молодша за нього на 28 років.

Катерина Репяхова показала романтику з Віктором Павліком
Катерина Репяхова показала романтику з Віктором Павліком

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.