Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.

Скандальний блогер Богдан Беспалов, який регулярно розкриває всі таємниці українських зірок, дістався колишньої підопічної Потапа – співачки з бельгійським корінням 27-річної Мішель Андраде, яка завжди дуже ретельно приховувала своє особисте життя.

У новому матеріалі на BespaLOVmedia “головний пліткар” України розповів про таємний роман артистки. За словами блогера, дівчина зустрічається з дуже забезпеченим чоловіком, який старший за неї на більш ніж 10 років. Беспалов навіть розмістив фотографію, на якій зображені закохані. На кадрах, отриманих від таємних джерел, співачку було знято в одному з клубів в обіймах свого нового бойфренда.

З'явилося фото нового покровителя та коханого Мішель Андраде
З’явилося фото нового покровителя та коханого Мішель Андраде

За словами блогера, чоловік обожнює Мішель і вже встиг вкластися у її кар’єру. Також посилаючись на своїх інсайдерів, блогер розповів, що таємний коханий уже подарував артистці елітне авто, а сам розсікає Києвом на гелентваґені, має кілька великих успішних бізнес-проектів, а також володіє майном преміум-класу.

“Непогана як людина, а як чоловік – мрія жінки”, – пише Беспалов.

Вже пізніше таємні агенти Беспалова провели “секретну операцію” та розкрили всі подробиці нового роману колишньої підопічної Потапа. Отже, як стало відомо, нового “покровителя” та коханого Мішель звуть Роман Бунич.

З'явилося фото нового покровителя та коханого Мішель Андраде
З’явилося фото нового покровителя та коханого Мішель Андраде

Чоловік обіймає високу посаду в департаменті продажів через альтернативні канали та партнерів “Креді Агріколь”. Блогер розшукав сторінку коханого Андраде, але вона виявилася закритою. Зате є фото в мікроблогах його бізнес-партнерів і близьких з його оточення людей.

Судячи з фотографій, Роман Бунич веде досить активний спосіб життя і має дуже багато друзів. У коментарі Беспалов зазначив:

“Зараз у виконавиці життя у стилі Попелюшки – кохання, турбота, подарунки, статний, інтелігентний та освічений чоловік. Наші щирі привітання і вже палаємо від інтриги, якою буде пропозиція руки та серця… Дізнаємося зовсім скоро…”.

З'явилося фото нового покровителя та коханого Мішель Андраде
З’явилося фото нового покровителя та коханого Мішель Андраде

Схожі статті