У ведучої Наталії Фіцич виявили рак після 12 років стійкої ремісії: “Моє життя змінюється. У мене онкологія”

Знаменита українська телеведуча Наталія Фіцич повідомила про те, що в неї знайшли онкологію аж через 12 років стійкої ремісії. Як це сталося?

Суспільство вступило в еру, коли онкологія трапляється ледь не на кожному кроці. Рак не дає спокійно жити як пересічним людям, так і голлівудським знаменитостям, і найнеприємніше, – навіть з усіма грошами світу його часом не вдається подолати.

Саме тому ми нерідко чуємо спустошливі новини про те, що життя пішов той чи інший артист, і його життя унесла саме онкологія.

Не так давно в українському шоу-бізнесі стало відомо про те, що Алла Мазур поборола рак. Спочатку телеведуча приховувала цю інформацію, але після досягнення ремісії вирішила поділитися своїм досвідом зі співвітчизниками, і розповіла як про правила поведінки для рідних пацієнта, так і про сором ходити з короткою зачіскою, який вона особисто переборола.

Так само про свій досвід розповідала і каньйон, однак вона лікувалася в Сполучених Штатах Америки. Співачка зізнавалася, що довго ігнорувала яскраві симптоми, які підказували їй про рак, але врешті-решт все ж таки змогла досягти своєї цілі та вилікувалася.

Наталія Фіцич повідомила, що до неї повернувся рак

Натомість Наталія Фіцич зізнавалася про те, що 12 років тому дізналася про онкологію, але зробила це на ранніх стадіях, а тому змогла швидко одужати. На жаль, це не гарантувало відсутність рецидиву.

Наталія Фіцич повідомила, що до неї повернувся рак

Про хворобу Наталія повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook, розповівши про свої почуття, а також думки на рахунок тої ситуації, в якій вона опинилася.

“Рак повернувся. 12 років тому він також був на початковій стадії. Недавно мене вже навіть зняли з обліку, і я видихнула з полегшенням, а дарма, – йдеться у пості. – І ось тепер я починаю курс променевої терапії. Намагатимусь продовжити працювати. Рішенням каналу (Прямий) я залишаю слот”

Цілком імовірно, що Наталія ще неодноразово розповість про те, як на цей раз їй вдалося пройти цей непростий шлях, і все ж таки потішить нас незабаром новиною позитивною.

Схожі статті