Переможець Холостячки Еллерт зізнався в почуттях іншій, поки Мішина проживає кохання з новим обранцем

Знаменитий український комік та гуморист Олександр Еллерт зробив нову публікацію, в якій розповів про нове знайомство. Усі деталі в нашій статті.

Олександр Еллерт прийняв рішення про еміграцію восени 2022-го. Після 24 лютого він спочатку допоміг евакуюватися свої колишній дівчині Ксенії Мішиній та її сину Платону. Пара пробула декілька днів у Карпатах та отримала шанс на примирення. Хоча акторка вже говорила про те, що не дасть шансу колишньому повернути її. Але ця можливість була назавжди втрачена.

Олександр, який цілком серйозно збирався повернути екс-дівчину не зміг отримати бажане, після чого заявив, що їде в Сполучені Штати Америки. На той момент Ксенія з сином вже були в Європі.

Зараз Олександр багато виступає в Сполучених Штатах Америки, гастролює та бере участь у концертах з іншими стендаперами.

Переможець Холостячки Олександр Еллерт розповів про зміни в особистому житті

Переможець Холостячки Олександр Еллерт зізнався, що знайшов нове кохання
Переможець Холостячки Олександр Еллерт розповів про зміни в особистому житті

Олександр не повідомляв, чи збирається повертатися. Здебільшого дане повідомлення було сприйнято як новина про робочу поїздку, і лише через декілька тижнів стало зрозуміло, що зірка поїхав в одну сторону.

За ці 2 роки багато чого змінилося. Зокрема стало відомо, що Ксенія та Олександр помирилися, але звісно разом вони вже не будуть. Ба більше, акторка повідомила про те, що знаходиться в новому романі навіть показала свого обранця.

Тим часом Олександр також не пасе задніх, і нещодавно заінтригував публіку свіжою публікацією, в якій познайомив підписників на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з цікавою дівчиною.

Вона створила фотографію, яку гуморист опублікував на своїй сторінці, а також отримала від нього масу компліментів та зізнання у найкращих почуттях.

Нагадуємо, що в Олександра в Україні залишилася ще колишня дружина, яка знову вийшла заміж та народила хлопчика, а також єдина дочка Еля. Про життя дівчинки зараз чоловік майже нічого не розповідає, захищаючи її приватність.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.