Перш ніж офіційно одружитися втретє на молодій журналістці, а тепер ще бізнес-леді Каті Полтавській, український шоумен Володимир Остапчук був у РАГСі двічі. З першою дружиною Оленою Войтенко шлюб тривав 12 років, потім попри наявність двох дітей пара розлучилася. Далі були гучні скандали та розбірки.
![Володимир Остапчук та Олена Воцтенко з дітьми Володимир Остапчук та Олена Воцтенко з дітьми](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/11/mycollages-2023-11-21t114742.289.jpg)
За короткий проміжок часу Остапчук представив нову кохану – нотаріуса Христину Горняк. Їхні стосунки розвивалися дуже стрімко, і вже незабаром шоумен вирушив до РАГСу вдруге. Новина про розлучення прийшла так само несподівано, як і новина про весілля. Цього разу шоумен та його колишня не стали влаштовувати публічні розгляди, а розлучилися тихо та мирно.
![Володимир Остапчук та Христина Горняк Володимир Остапчук та Христина Горняк](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/01/mycollages-2024-01-12t194304.112.jpg)
Поки в Мережі гадали про причини розлучення Остапчука таі Горняк, на горизонті з’явилася 21-річна журналістка-початківець Катя Полтавська, яка згодом і стала третьою дружиною шоумена.
![Молода дружина Остапчука Катерина Полтавська Молода дружина Остапчука Катерина Полтавська](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/533de54f87e8473f43e3366f8007b2df-720x900.jpeg)
Зазначимо, що за два роки дівчина встигла здобути репутацію ревнивої та скандальної особи, яка славиться своїми “їдкими” коментарями в Мережі, а також відкрити свій бізнес. З недавнього часу 23-річна Катя Полтавська є власницею салону краси, який надає послуги з лазерної епіляції та масажу. Зазначимо, що молода дружина Остапчука дуже швидко освоїла роль директорки і тепер командує не тільки персоналом.
Так, напередодні Володимир Остапчук поділився кумедним знімком, на якому позує, сидячи в машині з каструлею в руках.
![Остапчук показав, як турбується про свою молоду дружину](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-22-192749.png)
“Директор захотіла манну кашу. змусів робити/привезти”, – відзвітував шоумен.
Зазначимо, що Катерина також радує свого чоловіка своїми кулінарними здібностями. Наприклад, напередодні Полтавська готувала Остапчуку зелений борщ.
![Катерина Полтавська готує чоловікові обід](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-22-192820.png)
Цікаво, чи вийшло?