“Буду народжувати дитину від коханого чоловіка”: екс-холостячка Злата Огнєвіч повідомила, що стане матірʼю

Знаменита українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла, що планує стати матір'ю, а також повідала, коли збирається народжувати. Деталі в статті.

Зараз знамениті співачці Златі Огнєвіч вже 38 років. За цей час вона не влаштовувала особисте життя і здебільшого була сконцентрована на музичній кар’єрі. Але 3 роки тому артистка вперше заговорила про те, що готова зайнятися пошуком коханого чоловіка.

Однак, цей план потерпів на удачу. Хоча участь у романтичному реаліті принесла Златі певну славу, любові вона не знайшла, і навіть отримала велике розчарування.

Злата Огнєвіч повідомила, що планує стати матірʼю і розповіла коли

Огнєвіч похизувалася талантами кулінара: приготувала гриби так, щоб всім захотілося
Злата Огнєвіч повідомила, що планує стати матірʼю і розповіла коли

Але зірка намагається йти далі, і після тривалої перерви у стосунках говорить про те, що готова не тільки до роману, але й до народження дитини. У свіжому інтерв’ю Злата зізналася, що розглядає як усиновлення, так і народження рідної дитини.

“Я на даний момент охолола до цього питання. Напевно, жіноча мудрість і знання, що я можу народити дитину нормальним шляхом, привели мене до висновків, що я ще трохи почекаю і буду народжувати дитину від коханого чоловіка. Я хочу, щоб у моєї дитини був батько. І щоб дитина рівнялася не тільки на жінку, а й на батька. Тоді я була радикально налаштована, а зараз не радикально”

Втім, співачка визнає, що для усиновлення дитини їй необхідно поговорити з чоловіком, який буде виконувати обов’язки батька, адже це дуже серйозний крок. Тому питання відкладене у довгий ящик.

Нагадуємо, що після участі у шоу Злата об’явила, що не буде вступати у стосунки деякий час, адже проходить терапію. Її обранець Андрій також заявив, що деякий час буде не готовий вступити у нові відносини, і також почав відвідувати психолога. Однак, він набагато раніше за Злату знайшов собі нове кохання, хоча зараз ходять плітки про те, що вони вже не разом.

На відміну від співачки, у бізнесмена більш-менш влаштоване особисте життя, адже він був у шлюбі, і навіть має дочку. Злата в свою чергу зізнавалася, що повністю була поглинута творчістю і не мала можливості створити сім’ю.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.