Потап публічно прокоментував нову вагу своєї дружини Насті Каменських, ще й позаочі: “Я їй говорив”

Відомий український продюсер Потап прокоментував нові параметри своєї дружини у найнеочікуваніший момент, коли здавалося, для цього взагалі немає причини.

Як відомо, Насті Каменських та Потапу вдавалося роками приховувати правду про свій роман. Поки Ірина Горова захищала свого колишнього чоловіка на публіку і говорила про те, що він не здатний на подружню зраду, Олексій повним ходом налагоджував особисте життя, живучи окремо від своєї сім’ї.

Лише через 2 роки після фактичного розставання стало відомо, що Ірина та Олексій вже не разом. А про весілля Потапа та Насті взагалі заговорили після чергової річниці пари.

Потап публічно прокоментував нову вагу Насті Каменських

Потап публічно прокоментував нову вагу Насті Каменських

Так, пара визнала, що насправді давно побралася, і торжество відбулося взагалі у Неваді, в Лас-Вегасі. А як говорять: все що відбувається в Лас-Вегасі, залишається в Лас-Вегасі.

Не пройшло і трьох років після обнародування справжнього статусу стосунків зірок, як заговорили про їхнє розлучення. Здебільшого причиною для пліток служить постійна розлука артистів, а також їхня дивна взаємодія. Складається враження, що вони вимушено співпрацюють.

Настя та Олексій тим не менше запевняють, що між ними все добре, і ніякої мови про розлучення не йде. І все ж обидва постійно наштовхуються на шквал критики.

Наприклад, днями Настя Каменських презентувала свій новий кліп, який ще не вийшов на музичних майданчиках, але вже піддається небувалому хейту.

У ролику Каменських у декольтованому топі, що імітує анатомічні подробиці, торкнулася свого ліфу. На початку ролика зона декольте Каменських показана зблизька.

Потап публічно прокоментував нову вагу Насті Каменських

“Ну таке собі… Вже не вражає. Настя, згадай, скільки тобі років”, – прокоментувала підписниця.

“А скільки вона важить, я їй казав”, – написав у відповідь Потап.

Нагадуємо, що на даний момент Настя Каменських здебільшого орієнтована на із повну мовну аудиторію і намагається її підкорювати за допомогою легких та не нав’язливих треків. Тобто, артистка йде такою самою стратегією, яку колись використовувала і в Україні.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.